Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Czwartek, 29 Grudnia 2011

Podczas Wigili Toporowej wręczyliśmy podziękowanie i drobny upominek przedstawicielom zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia - warszawskiej "Armii Goblinów". Był to wyraz wdzięczności za wieloletnię pomoc i współpracę zwłaszcza przy organizacji konwentu Toporiada!

Czwartek, 29 Grudnia 2011

Gratulacje dla Jankosia, zwycięzcy II edycji Brydżowych Mistrzostw Toporów! Splendor tym większy, że Topory zajęły całe podium na tegorocznej Brydżiadzie! 

Nowy członek honorowy Stowarzyszenia
Środa, 28 Grudnia 2011

W poczet honorowych członków Rawskiego Stowarzyszenia Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory" została przyjęta Urszula Jankowska. Serdecznie witamy w naszym gronie!

Galeria zdjęć z Wigili Toporowej
Środa, 28 Grudnia 2011

Tegoroczna Wigilia Toporowa zgromadziła większość członków Stowarzyszenia „Topory” oraz przedstawicieli zaprzyjaźnionych ekip(Armia Goblinów z Warszawy i klub Panteon RPG z Białobrzegów). Spotkanie przebiegało w wyjątkowo sympatycznej i ciepłej atmosferze. Oprócz tradycyjnych życzeń i łamania się opłatkiem  Wigilia była również okazją do podsumowania działalności Stowarzyszenie w roku 2011 oraz przyznania wyróżnień ,nagród i podziękowań, o których szczegółowo będziemy informować w kolejnych newsach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Wigili Toporowej.   

 

Poniedziałek, 19 Grudnia 2011

W dniach 16-17 grudnia w tzw. Bunkrze odbyła  się druga edycja Brydżiady – turnieju par brydżowych organizowanego przez Stowarzyszenie „Topory”. Oprócz rawskich uczestników turniej przyciągnął gości z Warszawy, Poznania i Łodzi.  Zwycięzcami tegorocznej edycji zostali Piotr „Sąsiad” Witczak i Paweł „Wiś” Witczak. Oto czołówka klasyfikacji generalnej turnieju:

1.Piotr „Sąsiad” Witczak, Paweł „Wiś” Witczak

2.Konrad „Rijel” Kacprzak, Łukasz „Xarion” Kaczmarek

3.Andrzej „Jankes” Jankowski, Hubert „Jankoś” Jankowski

 

Poniedziałek, 12 Grudnia 2011

Gramy systemem każdy z każdym. Nie przewidujemy etapu play-off. Zwycięża para, która będzie miała największą liczbę punktów turniejowych po rozegraniu wszystkich robrów.

Piątek, 9 Grudnia 2011

Z powodów niezależnych od nas termin projekcji został przeniesiony na 23:30. Przepraszamy za tą nieoczekiwaną zmianę.

Strona 68 z 92 [1] [2] [3] ... [33] [34] [35] ... [66] [67] [68] [69] [70] ... [79] [80] [81] ... [90] [91] [92]
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl