Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Poniedziałek, 31 Października 2011

249 uczestników – oto nowy rekord frekwencji Nocy Filmowych z Fantastyką! Dwa filmy Christophera Nolana (Batman: Mroczny Rycerz i Incepcja) okazały się absolutnym hitem wśród rawskich kino maniaków. Dziękujemy wszystkim za przybycie i liczymy, że w listopadzie zapełnimy już całą salę (do 300 już niedaleko J). W ciągu najbliższych tygodni coraz więcej informacji na temat kolejnej edycji Nocy Filmowych będzie pojawiać się na stronie Stowarzyszenia TOPORY – www.topory.org. Zapraszamy i do zobaczenia w listopadzie!

Poniedziałek, 31 Października 2011

Z powodu zbyt małej liczby sesji Puchar Mistrza Mistrzów na konwencie Inne Sfery we Wrocławiu nie odbył się. Główny organizator Pucharu Wojciech Rzadek zdecydował o przeniesieniu tegorocznej edycji Pucharu na konwent Falkon odbywający się w Lublinie. Nasze Stowarzyszenie po raz kolejny otrzymało propozycję wyznaczenia sędziego na PMM. Tym razem naszym przedstawicielem w komisji sędziowskiej PMM będzie Piotr "Tęcza" Tęczyński.

Zdjęcia z Toporiady 2011
Czwartek, 27 Października 2011

Zapraszamy do odświeżenia wspomnień z Toporiady 2011 i obejrzenia galerii zdjęć z ostatniej edycji naszego konwentu.

Topogranie - rawski dzień gier
Wtorek, 18 Października 2011

22 października 2011r. w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej odbędzie się Topogranie - Rawski Dzień Gier. Jest to pierwsza tego rodzaju impreza organizowana w Rawie Mazowieckiej.

Topogranie ma polegać przede wszystkim na dobrej zabawie. Członkowie Stowarzyszenia "Topory" pragną zapewnić rozrywkę zarówno dzieciom, jak i młodzieży gimnazjalnej oraz licealnej. Program przewiduje konkursy i mnóstwo ciekawych gier planszowych, karcianych i fabularnych, od dość powszechnie znanych jak Monopoly czy Scrabble do wielu fascynujących, ale nie znanych w naszym mieście. Pod kierunkiem naszych członków będzie można zagrać zarówno w bardzo proste gry dla dzieci jak i skomplikowane gry logiczne i strategiczne.

Noce Filmowe z Christopherem Nolanem
Poniedziałek, 17 Października 2011


Zgodnie z tradycją po miesięcznej przerwie czas na kolejne spotkanie z Nocami Filmowymi. Tym razem w naszym repertuarze dwa kinowe hity jednego z topowych hollywoodzkich reżyserów - Christophera Nolana. Pierwszym z wyświetlanych filmów będzie Mroczny Rycerz, kolejna odsłona Batmana z Heathem Ledgerem w roli Jokera. Drugi z filmów to zdobywca czterech Oskarów, jeden z najlepszych filmów 2010 roku - Incepcja. Główną rolę w tym filmie zagrał Leonardo DiCaprio. Pokaz już w tę sobotę, 22 października o 22:30, oczywiście w rawskim MDK. Wstęp wolny. Zapraszamy i do zobaczenia w MDK-u!

Sobota, 15 Października 2011

Zapraszamy na kolejną odsłonę Sylwestra Toporowego. Tym razem dla odmiany w zupełnie cywilizowanych warunkach:) Opuszczamy więc lokal o "podwyższonym standardzie" U Jareckiego i przenosimy się do miejscowości o wdzięcznej nazwie Kanice, której sala weselna oferuje wszystkie możliwe udogodnienia i luksusy(będą normalne toalety):)

Ponieważ Kanice oddalone są od Rawy około 15km dla wygody naszych gości wynajmujemy autobus ,który dowiezie Nas na miejsce i przywiezie z powrotem do Rawy.
Wyjazd z Rawy o 19:00 z dworca PKS ,powrót 05:00(Godziny mogą ulec jeszcze zmianie).

Koszt Sylwestra to 50zł(wynajem sali, transport,alkohol,napoje,naczynia,sprzątanie itp.) Tradycyjnie oprócz składki każdy przywozi ze sobą coś do jedzenia.

Czwartek, 29 Września 2011

W serwisie Poltergeist pojawiła się relacja z Toporiady 2011 autorstwa Bartosza "Nurglinga" Czapnika. Mimo, że od tegorocznej Topo mineło już sporo czasu warto odświerzyć wspomnienia czytając świetną relację Nurglinga. Całość oczywiście znajdziecie w dziale "Topory w mediach"

Strona 67 z 88 [1] [2] [3] ... [33] [34] [35] ... [65] [66] [67] [68] [69] ... [76] [77] [78] ... [86] [87] [88]
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl