Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Sobota, 15 Października 2011

Zapraszamy na kolejną odsłonę Sylwestra Toporowego. Tym razem dla odmiany w zupełnie cywilizowanych warunkach:) Opuszczamy więc lokal o "podwyższonym standardzie" U Jareckiego i przenosimy się do miejscowości o wdzięcznej nazwie Kanice, której sala weselna oferuje wszystkie możliwe udogodnienia i luksusy(będą normalne toalety):)

Ponieważ Kanice oddalone są od Rawy około 15km dla wygody naszych gości wynajmujemy autobus ,który dowiezie Nas na miejsce i przywiezie z powrotem do Rawy.
Wyjazd z Rawy o 19:00 z dworca PKS ,powrót 05:00(Godziny mogą ulec jeszcze zmianie).

Koszt Sylwestra to 50zł(wynajem sali, transport,alkohol,napoje,naczynia,sprzątanie itp.) Tradycyjnie oprócz składki każdy przywozi ze sobą coś do jedzenia.

Czwartek, 29 Września 2011

W serwisie Poltergeist pojawiła się relacja z Toporiady 2011 autorstwa Bartosza "Nurglinga" Czapnika. Mimo, że od tegorocznej Topo mineło już sporo czasu warto odświerzyć wspomnienia czytając świetną relację Nurglinga. Całość oczywiście znajdziecie w dziale "Topory w mediach"

Stowarzyszenie "Topory" dla najmłodszych
Wtorek, 27 Września 2011

RSMGFiF "Topory" wzięło udział w festynie rodzinnym "Witaj Przedszkolaku". Nasze stoisko z grami cieszyło się ogromny zainteresowaniem młodych uczestników festynu, a także ich rodziców. W galerii można zobaczyć jak dzieci doskonale bawią się pod kierunkiem członków naszego Stowarzyszenia. Takie gry jak Jungle Speed czy Jenga dostarczały najmłodszym niesamowitych wrażeń. Rośnie kolejne pokolenie rawskich graczy!

Wtorek, 27 Września 2011

Nasze Stowarzyszenie otrzymało oficjalne podziękowania od Burmistrza Rawy Mazowieckiej za pomoc w organizacji Rodzinnego Rajdu Rowerowego oraz festynu "Witaj Przedszkolaku". Można je przeczytać tutaj.

Wtorek, 27 Września 2011

W dziale Do pobrania możecie znaleźć banery naszego Stowarzyszenia.

Wtorek, 13 Września 2011

I trzeba powiedzieć, że był to powrót niezwykle udany! Po wakacyjnej przerwie kolejna, trzecia już, odsłona Nocy Filmowych z Fantastyką przyciągnęła do rawskiego MDK-u ponad 180 widzów! To kolejny rekord jeśli chodzi o frekwencję. Publiczność z zainteresowaniem przyjęła odrobinę odmiany w repertuarze i aż tak tłumnie przybyła na "Alicję w Krainie Czarów" i "Labirynt Fauna". Warto wspomnieć, że od pierwszego pokazu Nocy Filmowych w maju, każda kolejna odsłona przyciąga coraz więcej kinomanów. Kolejny pokaz w październiku, w najbliższym czasie więcej szczegółów będzie pojawiać się na stronie Stowarzyszenia. Do zobaczenia za miesiąc!

"Labirynt Fauna" i "Alicja w Krainie Czarów" na Nocach Filmowych z Fantastyką
Czwartek, 8 Września 2011

Trzecia odsłona Nocy Filmowych z Fantastyką odbędzie się 10 września w miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej, początek o godzinie 22:00. W repertuarze Labirynt fauna oraz najnowsza Alicja w Krainie Czarów z Johnnym Deppem w roli kapelusznika. Zapraszamy serdecznie tych, którzy byli z nami w maju i czerwcu, jak i tych, dla których będzie to pierwszy kontakt z Nocami Filmowymi z Fantastyką. Do zobaczenia!

Strona 65 z 86 [1] [2] [3] ... [32] [33] [34] ... [63] [64] [65] [66] [67] ... [74] [75] [76] ... [84] [85] [86]
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl