Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Stowarzyszenie "Topory" dla najmłodszych
Wtorek, 27 Września 2011

RSMGFiF "Topory" wzięło udział w festynie rodzinnym "Witaj Przedszkolaku". Nasze stoisko z grami cieszyło się ogromny zainteresowaniem młodych uczestników festynu, a także ich rodziców. W galerii można zobaczyć jak dzieci doskonale bawią się pod kierunkiem członków naszego Stowarzyszenia. Takie gry jak Jungle Speed czy Jenga dostarczały najmłodszym niesamowitych wrażeń. Rośnie kolejne pokolenie rawskich graczy!

Wtorek, 27 Września 2011

Nasze Stowarzyszenie otrzymało oficjalne podziękowania od Burmistrza Rawy Mazowieckiej za pomoc w organizacji Rodzinnego Rajdu Rowerowego oraz festynu "Witaj Przedszkolaku". Można je przeczytać tutaj.

Wtorek, 27 Września 2011

W dziale Do pobrania możecie znaleźć banery naszego Stowarzyszenia.

Wtorek, 13 Września 2011

I trzeba powiedzieć, że był to powrót niezwykle udany! Po wakacyjnej przerwie kolejna, trzecia już, odsłona Nocy Filmowych z Fantastyką przyciągnęła do rawskiego MDK-u ponad 180 widzów! To kolejny rekord jeśli chodzi o frekwencję. Publiczność z zainteresowaniem przyjęła odrobinę odmiany w repertuarze i aż tak tłumnie przybyła na "Alicję w Krainie Czarów" i "Labirynt Fauna". Warto wspomnieć, że od pierwszego pokazu Nocy Filmowych w maju, każda kolejna odsłona przyciąga coraz więcej kinomanów. Kolejny pokaz w październiku, w najbliższym czasie więcej szczegółów będzie pojawiać się na stronie Stowarzyszenia. Do zobaczenia za miesiąc!

"Labirynt Fauna" i "Alicja w Krainie Czarów" na Nocach Filmowych z Fantastyką
Czwartek, 8 Września 2011

Trzecia odsłona Nocy Filmowych z Fantastyką odbędzie się 10 września w miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej, początek o godzinie 22:00. W repertuarze Labirynt fauna oraz najnowsza Alicja w Krainie Czarów z Johnnym Deppem w roli kapelusznika. Zapraszamy serdecznie tych, którzy byli z nami w maju i czerwcu, jak i tych, dla których będzie to pierwszy kontakt z Nocami Filmowymi z Fantastyką. Do zobaczenia!

Czwartek, 8 Września 2011

W dziale Topory w mediach możecie znaleźć relacje z Toporiady 2011 jakie pojawiły się w Głosie Rawy Mazowieckiej i Okolic ,Informatorze Tygodniowym Skierniewic oraz na portalu Efantastyka (autor Jan "Illeaden" Szymborski).

Niedziela, 4 Września 2011

Stowarzyszenia "Topory" zostało poproszone o wydelegowanie swojego przedstawiciela do składu sędziowskiego tegorocznej edycji Pucharu Mistrza Mistrzów ,która odbędzie się na konwencie Inne Sfery we Wrocławiu w dniach 23-25 września 2011. Puchar Mistrza Mistrzów jest najstarszym oraz jednym z najbardziej prestiżowych konkursów na najlepszego MG ,a sędziują go przedstawiciele najważniejszych w fandomie portali internetowych,stowarzyszeń i konwentów. Naszym przedstawicielem w składzie sędziowskim PMM jest Hubert "Jankoś" Jankowski. Pełną listę tegorocznych sędziów i szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na oficjalnej stronie PMM.

Strona 64 z 84 [1] [2] [3] ... [31] [32] [33] ... [62] [63] [64] [65] [66] ... [73] [74] [75] ... [82] [83] [84]
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl
protect the watch's luxury replica watches case, crown, and bezel at crushing depths, and inherently lending the watch its nickname.So, in keeping with the traditions of the godfather, we have the fully realized Seiko louis vuitton replica handbags Marinemaster SBDB009 (aka: the "Spring Drive Tuna"); a 600m titanium dive replica watch at the apex of four decades of rolex submariner watch dive watch tradition. Granted.