Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Piątek, 6 Lipca 2012

Swoją oficjalną premierę na Avangardzie 8 będzie miał również tom pierwszy najnowszej powieści Marcina Przybyłka z cyklu o Gamedecu: "Czas silnych istot", który już wkrótce 20 lipca, ukaże się na rynku nakładem wydawnictwa Fabryka Słów. Autor od kilku edycji wspiera nasz konwent swoimi interesującymi wystąpieniami, więc tym bardziej cieszy nas, że możemy też w końcu gościć u siebie premierę jego powieści.

Piątek, 6 Lipca 2012

Autor publikował w takich czasopismach jak "Portal", "Magazyn Fantastyczny", "Science Fiction, Fantasy i Horror" a jego debiutancka powieść - "Endemia" uznana została za jeden z ciekawszych polskich horrorów ostatnich lat.

Wtorek, 3 Lipca 2012

Dwudziestego trzeciego czerwca bieżącego roku, delegacja naszego stowarzyszenia wybrała się na sesję Młodzieżowej Rady Miasta, aby przedstawić kilka pomysłów na przyszłą współpracę.

Niedziela, 1 Lipca 2012

Rozpoczynamy kolejny cykl artykułów poświęconych Toporiadzie. Tym razem głos oddajemy naszym gościom. Dziś swoimi refleksjami na temat konwentu dzielą się Jacek Komuda i Mateusz "Craven" Wielgosz.

Lew, czrownica, stara szafa i Rawskie Noce Filmowe
Niedziela, 1 Lipca 2012

Już w najbliższą sobotę, 07.07.2012r., o godzinie 20:00 w ramach kolejnej odsłony Rawskich Nocy Filmowych wszyscy zainteresowani będą mogli przypomnieć sobie przygody bohaterów Opowieści z Narnii. Cykl książek o tym samym tytule jest stawiany często na równi z Władcą Pierścieni J.R.R Tolkiena co oznacza, że żaden fan fantastyki nie może projekcji przegapić. Ta projekcja to ukłon dla wszystkich zeszłorocznych uczestników Nocy Filmowych, którzy odwiedzali nas tak licznie. Zapraszamy serdecznie!

Niedziela, 1 Lipca 2012

Podziękowania w stronę kolejnych branżowych firm, które zgodziły się wesprzeć konwent, a są nimi oczywiście: Portal oraz Rebel.

LARPy Toporiady: Dziki Las
Czwartek, 28 Czerwca 2012

Imć Tomasz "SMOK" Wolski, Hetman Wielki Koronny, kozik wziął był w swej łaskawości i takiego oto LARPa w klimacie fantasy, na tegoroczną Toporiadę nastrugał (co poniżej to pismo własne pana Tomasza):

Strona 64 z 98 [1] [2] [3] ... [31] [32] [33] ... [62] [63] [64] [65] [66] ... [80] [81] [82] ... [96] [97] [98]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl