Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Środa, 27 Lutego 2013

Kino "Roma" zaprasza na filmy "Niemożliwe" termin projekcji: 1-7 marca 2013
oraz "Tajemnica Westerplatte" termin projekcji: 16-28 marca 2013. Szczegóły odnośnie godzin seansów znajdziecie pod tym adresem.

Wtorek, 26 Lutego 2013

Organizatorzy Grojkonu zapraszają do zgłaszania punktów programu.

Zniżki i chwała dla Twórców Programu! Wyślijcie nam swój szalony pomysł lub podzielcie się pasją. Prelekcje, konkursy, warsztaty, LARPy, sesje - cokolwiek czym możecie się podzielić!
Zgłaszać punkty programu możecie za pośrednictwem tego formularza.

Opisy punktów programu na Gramy!!!
Wtorek, 26 Lutego 2013

Przedstawiamy szczegółowy opis punktów programu na Gramy!!!

1.Sesje gier fabularnych

Jeśli nie wiecie czym są gry fabularne zapraszamy najpierw do przeczytania, krótkiego tekstu na naszej stronie.

Proponujemy Wam możliwość zagrania w dwa scenariusze przygotowane specjalnie dla osób, które o RPG nie wiedzą nic lub prawie nic.

a)Pierwsza sesja przeznaczona jest dla tych, którzy lubią klimaty w stylu Władcy Pierścieni, Wiedźmina czyli ogólnie pojętą fantastykę. Prowadzi Piotr „Sekret” Sekrecki

b)Druga z proponowanych sesji to klasyczny thriller, którego akcja dzieje się w latach 60-tych ubiegłego wieku w Texasie. Prowadzi Hubert „Jankoś” Jankowski

 

2.Pokazy flairu organizowane przez firmę Drink Bar podczas, którego będzie można się nauczyć podstaw tej trudnej sztuki.

 

3.Profesjonalne sesje fotograficzne prowadzone przez Dariusza Ludwickiego z wykorzystaniem rekwizytów przygotowanych przez Michała Bzinkiewicza.

 

4.Na konkurs „Jaka to melodia” zapraszamy 2-3 osobowe drużyny. Podczas trzech rund konkursu uczestnicy będą mogli sprawdzić swoją wiedzę z takich gatunków muzycznych jak: Hip-Hop,Reggae/Ragga,Pop,Rock i Disco-Polo. Prowadzącymi będą Paweł „Wiś” Witczak i Małgorzta „Gosza” Stępniewska

 

5.W kalamburach tabloidowych zmierzycie się z hasłami, które wybraliśmy spośród najgłupszych tytułów z Faktu, Super Expresu czy „najciekawszych” wypowiedzi z „Rozmów w toku czy „Trudnych spraw”. Prowadząca Anita „Nitka” Jędras.

Poniedziałek, 25 Lutego 2013

Trzynastego lutego w Szkole Podstawowej nr 2 im. Marii Konopnickiej w Rawie Mazowieckiej odbył się turniej w kolekcjonerską grę karcianą Magic the Gathernig. Zwycięzcami turnieju zostali:

1 Arek Wieteska
2 Filip Kwapiś
3 Sebastian Makowski

Impreza organizowana była pod patronatem Stowarzyszenia "Topory".

Szczegółowy program Gramy!!!
Poniedziałek, 25 Lutego 2013

12-12 30 – zapisy na sesje RPG
12 30 – 16 – sesje RPG
13 – 14 30- pokazy flairu
13 30-16 – sesje fotograficzne
14-15 – Konkurs „Jaka to melodia”
15-16 - Kalambury tabloidowe

Przez cały cza trwania Gramy!!! będzie możliwość grania w gry planszowe: Twister, Jenga ,Jungle Speed, Osadnicy z Catanu,Scrabble, Wsiąść do pociągu,Tabu

Gramy!!!
Sobota, 23 Lutego 2013

Chcecie wziąć udział w konkursie „Jaka to melodia” i wygrać karnety do Empiku, filmy na DVD lub wejściówki do kina?
Lub może chcecie zagrać w kalambury, których hasłami będą nagłówki z Super Expresu i Faktu takie jak „Zgniłe jajo podbiło mi oko” czy „Prasowałam spodnie czajnikiem”?

A może chcielibyście się w końcu dowiedzieć, czym są sesje RPG i wreszcie móc zagrać z najlepszymi prowadzącymi w naszym mieście?
Mało tego, możecie również nauczyć się podstaw flair’ów, czyli efektownej sztuki podawania drinków, pod okiem chłopaków z Drink Baru albo pograć w tak klasyczne gry jak Twister, Jenga czy Scrabble!

To wszystko, a nawet więcej, będziecie mogli zrobić już 2 Marca w sobotę od 12.00 do 16.00 w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej.

Serdecznie zapraszamy wszystkich pozytywnie wykręconych od 16 roku życia!

Wtorek, 12 Lutego 2013

Zapraszamy do obejrzenia strony METALOPLASTYKA gdzie znajdziecie projekty zbroi ,broni, kandelabrów, figurek i wielu innych wyrobów autorstwa zaprzyjaźnionego z naszym Stowarzyszeniem Michała Bzinkiewicza.

Strona 50 z 97 [1] [2] [3] ... [24] [25] [26] ... [48] [49] [50] [51] [52] ... [72] [73] [74] ... [95] [96] [97]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl