Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Środa, 6 Listopada 2013

16 listopada 2013 w godzinach 9.00 do 14.00 w Gimnazjum nr 1 odbędzie się Turniej Magic: the Gathering "STARCIE GIGANTÓW". Stowarzyszenie "Topory" współorganizuje rozgrywki międzyszkolne w MTG. Zarówno Gimnazjum nr 1 im. Polskich Noblistów jak i Gimnazjum nr 2 im. Haliny Konopackiej wystawia swoich najlepszych zawodników, którzy staną do walki pięciu przeciwko pięciu. Po raz pierwszy w historii rawskich rozgrywek gracze otrzymają możliwość zdobywania punktów za spełnienie określonych warunków, jakie zaistnieją na Polu Bitwy podczas całego turnieju. Tym razem nie wystarczy doskonała talia i geniusz strategiczny by przynieść zwycięstwo i chwałę swojej szkole.

Poniedziałek, 4 Listopada 2013

"Poradnik pozytuwnego myślenia" - W tym filmie wszyscy są mniej lub bardziej walnięci. Głównym bohaterem jest były nauczyciel historii, Pat Solitano (w tej roli Bradley Cooper), który po załamaniu nerwowym po zdradzie żony trafił do zakładu psychiatrycznego. Po ośmiu miesiącach wychodzi, tyle że można odnieść wrażenie, iż środowisko, do którego trafia, nie jest normalniejsze od kolegów z ośrodka. Ojciec, matka, brat, najlepszy kumpel i jego żona, nowopoznana dziewczyna – każde z nich jest „wyjątkowe”; Pat Senior na ten przykład jest hazardzistą, fanatycznym kibicem miejscowej drużyny futbolowej, ma także problem z panowaniem nad sobą; z kolei wspomniana dziewczyna to skłonna do wybuchów wdowa-seksoholiczka. I właśnie oni mają pomóc Patowi zapomnieć o żonie Nikki, którą ten wciąż kocha. Czy uda im się wrócić do "normalności"?

"Projekt X" - to szalona komedia o przygodach grupki kolegów, którzy postanawiają zorganizować najbardziej wystrzałową imprezę urodzinową w historii. Film przedstawia widziane z perspektywy cyfrowych kamer przyjęcie zorganizowane przez nastolatków, które zupełnie wymyka się spod kontroli. Latający pies? Pływający samochów? To dopiero początek! :)

Stowarzyszenie Topory bardzo serdecznie zaprasza wszystkich kinomanów 9 listopada o godzinie 23:00 na projekcję dwóch filmów: "Poradnik pozytywnego myślenia" oraz "Projekt X". Do zobaczenia! :)

Poniedziałek, 21 Października 2013

Seanse odbędą się w następujących terminach:

25 X i 26.X godziny 17:00 i 21:00 

27 X godzina 21

29, 30 i 31 godzina 17 i 21

W "Helloween" ( 31.X) szczególna niespodzianka w cyfrowym kinie "Roma"- bilety na "Maczetę 2" w cenie tylko 12 zł.

Piątek, 11 Października 2013

Co może się wydarzyć kiedy pewnego dnia sparaliżowany milioner zatrudnia jako opiekuna czarnoskórego mężczyznę, który dopiero co opuścił mury więzienia? Chłopakowi brakuje pieniędzy ale za to nie brakuje mu poczucia humoru. Czy z tego układu może zrodzić się przyjaźń czy tylko same kłopoty? Na łzy wzruszenia starczy jedna chusteczka, łez śmiechu nie otrzecie nawet całą paczką :)

Takiej komedii jeszcze nie widzieliście na pewno! Co łączy kolor brązowy z zaręczynami? Jak w domowych warunkach zapewnić nastolatkowi wszystkie możliwe „doświadczenia”? Czy dziwna „narośl” na szyi może popsuć pierwszą randkę? I co ma wspólnego prawie naga kobieta z odtwarzaczem muzyki? Film dla osób o mocnych żołądkach i duuuużym poczuciu humoru!

Stowarzyszenie „Topory” bardzo serdecznie zaprasza wszystkich 25 października (piątek) o godzinie 23:00 na dwa seanse: „Nietykalni” oraz „Movie 43”

Nie może Was tam zabraknąć!!!

Oficjalny program WarKonu już dostępny!
Piątek, 11 Października 2013

Już wiadomo, jakimi atrakcjami uraczy nas w najbliższy weekend tomaszowski konwent WarKon! Na oficjalnej stronie imprezy dostępny jest pełny program imprezy wraz z opisem paneli. Całość znajdziecie pod adresem - http://warkon.pl/?page_id=500.

Promo filmik WarKonu 2013!
Wtorek, 8 Października 2013

Tomaszowski konwent zbliża się wielkimi krokami, a na nim ostateczne starcie dwóch frakcji -Imperium i Rebelii. Przedsmak niesamowitych potyczek znajdziecie w oficjalnym filmiku promocyjnym dostępnym pod wskazanym adresem: http://www.youtube.com/watch?v=zdshnO_xh-o. Więcej informacji na temat konwencji znajduje się oczywiście na stronie konwentu (http://warkon.pl/?page_id=20).
Po której stronie staniesz Ty, konwentowiczu? Wypowiedz się na oficjalnym fanpage'u WarKonu (https://www.facebook.com/WarKonKonwent)!

 

 

Grybezpradu.pl wspierają WarKon!
Środa, 2 Października 2013

Do patronów medialnych i organizacji wspomagających WarKon dołączają Grybezprądu.pl! Przybysze ze świata gier anologowych przywiozą bogatą kolekcję swoich gier planszowych, poprowadzą turniej zręcznościowego Crokinole oraz pozwolą konwentowiczom przetestować prototyp nowej karcianki Chwalipięta.

Grybezprądu.pl to prawdziwi weterani wszelkich gier planszowych, karcianych, kościanych, fabularnych, wojennych, figurkowych - w skrócie, wszystkiego co tylko da się na stole rozłożyć! Serdecznie zachęcamy do zanurkowania w świat tych produkcji na witrynie (niespodzianka!) www.grybezpradu.pl

Strona 42 z 98 [1] [2] [3] ... [20] [21] [22] ... [40] [41] [42] [43] [44] ... [69] [70] [71] ... [96] [97] [98]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl