Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Piątek, 21 Marca 2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fantastyki i nie tylko na pierwszy Rawski Dzień RPG. Wszyscy, którzy jeszcze nigdy nie grali w RPG oraz Ci, którzy coś już o tym wiedzą będą mogli się przekonać, jak wygląda świat gier fabularnych. Przedstawimy Wam świat fantastyki widziany oczami Toporów. Najpierw zaprosimy Was na krótki wstęp, w którym powiemy jak wygląda sesja RPG, a później Mistrzowie Gry zabiorą Was w świat wyobraźni!

Jeśli jednak jesteście na tyle niecierpliwi, że nie możecie się doczekać następnej soboty, w linku poniżej znajdziecie przedsmak tego, co Was spotka podczas pierwszego Rawskiego Dnia RPG! :)

http://topory.org/pl,to-rpg-i,156

Spotykamy się 29 marca o godzinie 15:00 pod supermarketem Carefour na ulicy Tomaszowskiej, a później wspólnie udamy się do naszej toporowej siedziby. Dlatego prosimy o punktualne przybycie :)

Zapowiedzi sesji pojawią się już niedługo, dlatego pilnie obserwujcie to wydarzenie :)

Środa, 19 Marca 2014

W pierwszy dzień wiosny w Gimnazjum numer 2 odbędzie się kolejny turniej Magic the Gathering.

Po raz pierwszy w Rawskich rozgrywkach Magic: The Gathering wystawiona zostanie żeńska drużyna.Turniej w formacie MODERN, obowiązują  60-kartowe talie, wymagane będą pełne spisy talii oraz 100% deckcheck (nie tylko pod kątem zgodności z formatem) Mecze toczone do 2 wygranych gier, po 45 minut na każdą rundę. Turniej współorganizuje Stowarzyszenie "Topory".

Środa, 12 Marca 2014

23.02.2014

23-cia sesja ekipy ANGELIKA, której bohaterowie wyruszyli z Keirą na południe półwyspu florydzkiego i jednocześnie skupiając na sobie uwagę wszystkich tych, których chcieli uniknąć a ich arogancja może okazać się ich zgubą

23.02.2014
Pierwsza sesja ekipy PATIO złożonej w 100% z dziewczyn zafascynowanych grami fabularnymi. Przygody łączą się z kampanią poprzednich drużyn ale przez wzgląd na konflikt interesów szczegóły scenariusza pozostaną na razie ukryte...

08.03.2014

Jubileuszowa sesja Fallouta, która odbyła się dokładnie rok po rozpoczęciu kampanii "The Passage". Podczas spotkania zaszły spore zmiany gdyż ekipę opuściły trzy postaci robiąc miejsce dla 3 nowych graczy, którzy po raz pierwszy zetknęli się z RPG i znakomicie wczuli w nowe role. W czasie przygody gracze mogli przekonać się jak wygląda manipulowanie informacjami i interakcja ze światem a co najistotniejsze przekonali się że w RPG nie ma granic :)

09.03.2014

Turniej Magic :The Gathering COMMANDER. Drugi w Rawie turniej w casualowym i coraz popularniejszym formacie Commander sprawdzający umiejętności graczy pod kątem budowania talii z legendarnym przywódcą. Zwycięstwo przypadło Dawidowi Kunzowi i jego zielonej hordzie Elfickich wojowników dowodzonych przez Ezuriego. Gratulujemy.

Cyfrowe kino "Roma" zaprasza na film "Kamienie na Szaniec"
Środa, 12 Marca 2014

Cyfrowe kino "Roma" zaprasza na film "Kamienie na Szaniec", który będzie wyświetlany w dniach 14-27 marca 2014. Szczegółowa rozpiska seansów znajduje się na stronie kina.

Poniedziałek, 24 Lutego 2014

Zapraszamy do wysłuchania na stronie Radia Victoria relacji z XX-lecia Toporów i otwarcia wystawy fotograficznej "XX lat Toporów".

Poniedziałek, 24 Lutego 2014

Zapraszamy do obejrzenia relacji z XX-lecia Toporów i otwarcia wystawy fotograficznej "XX lat Toporów" na portalu erawa.

Piątek, 21 Lutego 2014

W tym roku świętujemy XX - lecie powstania Toporów oraz 5 lat oficjalnego funkcjonowania naszego Stowarzyszenia. Z tej okazji od dzisiaj od godziny 17:00 w Miejskim Domu Kultury w Rawie Mazowieckiej na piętrze można będzie zobaczyć wystawę fotograficzną upamiętniającą i przedstawiającą dwadzieścia lat funkcjonowania Toporów. Autorami zdjęć są Dariusz Ludwicki, Rafał Kraska oraz Sylwia Banaszkiewicz. Bardzio serdecznie zapraszamy wszystkich do przeżycia z nami tych chwil jeszcze raz!

Strona 23 z 84 [1] [2] [3] ... [11] [12] [13] ... [21] [22] [23] [24] [25] ... [52] [53] [54] ... [82] [83] [84]
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl