Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna
Topogranie edycja IX
Poniedziałek, 28 Kwietnia 2014

Wszystkich miłośników gier planszowych i nie tylko bardzo serdecznie zapraszamy na już ósmą odsłonę Topogrania, tym razem w ramach Festynu "Radosne święto" odbywającego się 3 maja nad rawskim zalewem Tatar.

Przygotujemy dla Was oczywiście jak zawsze mnóstwo gier planszowych oraz logicznych. Będziecie mogli zmierzyć się w turnieju gry Crokinole oraz Jengi, wziąć udział w konkursie plastycznym, zaprezentować swoje możliwości, nie tylko wokalne, w naszymi mini "Mam talent". Czekają na Was również kalambury z zabawnymi hasłami oraz quizy ale to już pozostanie tajemnicą aż do Topogrania :)

Mamy nadzieję, że spędzimy z Wami czas wspólnie na świetnej zabawie! Do zobaczenia! :)

Poniedziałek, 28 Kwietnia 2014
22.03.2014

24 sesja ekipy KEIRA. Po dość niefortunnych wydarzeniach drużyna "Angelika" została rozbita przez gang łowców niewolników a 2 ocalałych połączyło siły z 3 nowych graczy RPG i ruszyło dalej na południe by wypełnić swą misję przy okazji wyrywając się ze szponów pustynnych świrów.

05.03.2014

Trzecia sesja ekipy "PATIO" pierwszego żeńskiego składu RPG w Rawie. Dziewczyny miały za zadanie zbadać tajemnicę zachowania oraz zniknięcia nastolatki Coriny Schreiber wplatanej w jakąś nietypową aferę przy której
'dymek" za garażami to pikuś...

06.03.2014

Turniej Magic: The Gathering MODERN. z Losowymi nagrodami ze starszych edycji. Na uwagę zasługuje fakt że przepakowana talia kontrolna Dawida "Walliego" Skowrońskiego nie dała rady "jadowitej" strategii naszego gościa ze Skierniewic Krystiana Neubauera broniąc się dzielnie lecz w końcu poddając mecz finałowy

13.04.2014

25 sesja Ekipy KEIRA . Bohaterowie umknęli pościgowi gangu porywaczy wpadając w kolejne tarapaty lecz tym razem to ich mała podopieczna Keira przygotowała makiaweliczny plan usunięcia niewygodnej towarzyszki Liliany (bo to zła kobieta była) a wszystko za pomocą starych antagonistów i pokładów skrywanej nienawiści. co jak co plan się powiódł w końcu ekipa może nazwać się prawdziwie wolną...

 

Piątek, 21 Marca 2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fantastyki i nie tylko na pierwszy Rawski Dzień RPG. Wszyscy, którzy jeszcze nigdy nie grali w RPG oraz Ci, którzy coś już o tym wiedzą będą mogli się przekonać, jak wygląda świat gier fabularnych. Przedstawimy Wam świat fantastyki widziany oczami Toporów. Najpierw zaprosimy Was na krótki wstęp, w którym powiemy jak wygląda sesja RPG, a później Mistrzowie Gry zabiorą Was w świat wyobraźni!

Jeśli jednak jesteście na tyle niecierpliwi, że nie możecie się doczekać następnej soboty, w linku poniżej znajdziecie przedsmak tego, co Was spotka podczas pierwszego Rawskiego Dnia RPG! :)

http://topory.org/pl,to-rpg-i,156

Spotykamy się 29 marca o godzinie 15:00 pod supermarketem Carefour na ulicy Tomaszowskiej, a później wspólnie udamy się do naszej toporowej siedziby. Dlatego prosimy o punktualne przybycie :)

Zapowiedzi sesji pojawią się już niedługo, dlatego pilnie obserwujcie to wydarzenie :)

Środa, 19 Marca 2014

W pierwszy dzień wiosny w Gimnazjum numer 2 odbędzie się kolejny turniej Magic the Gathering.

Po raz pierwszy w Rawskich rozgrywkach Magic: The Gathering wystawiona zostanie żeńska drużyna.Turniej w formacie MODERN, obowiązują  60-kartowe talie, wymagane będą pełne spisy talii oraz 100% deckcheck (nie tylko pod kątem zgodności z formatem) Mecze toczone do 2 wygranych gier, po 45 minut na każdą rundę. Turniej współorganizuje Stowarzyszenie "Topory".

Środa, 12 Marca 2014

23.02.2014

23-cia sesja ekipy ANGELIKA, której bohaterowie wyruszyli z Keirą na południe półwyspu florydzkiego i jednocześnie skupiając na sobie uwagę wszystkich tych, których chcieli uniknąć a ich arogancja może okazać się ich zgubą

23.02.2014
Pierwsza sesja ekipy PATIO złożonej w 100% z dziewczyn zafascynowanych grami fabularnymi. Przygody łączą się z kampanią poprzednich drużyn ale przez wzgląd na konflikt interesów szczegóły scenariusza pozostaną na razie ukryte...

08.03.2014

Jubileuszowa sesja Fallouta, która odbyła się dokładnie rok po rozpoczęciu kampanii "The Passage". Podczas spotkania zaszły spore zmiany gdyż ekipę opuściły trzy postaci robiąc miejsce dla 3 nowych graczy, którzy po raz pierwszy zetknęli się z RPG i znakomicie wczuli w nowe role. W czasie przygody gracze mogli przekonać się jak wygląda manipulowanie informacjami i interakcja ze światem a co najistotniejsze przekonali się że w RPG nie ma granic :)

09.03.2014

Turniej Magic :The Gathering COMMANDER. Drugi w Rawie turniej w casualowym i coraz popularniejszym formacie Commander sprawdzający umiejętności graczy pod kątem budowania talii z legendarnym przywódcą. Zwycięstwo przypadło Dawidowi Kunzowi i jego zielonej hordzie Elfickich wojowników dowodzonych przez Ezuriego. Gratulujemy.

Cyfrowe kino "Roma" zaprasza na film "Kamienie na Szaniec"
Środa, 12 Marca 2014

Cyfrowe kino "Roma" zaprasza na film "Kamienie na Szaniec", który będzie wyświetlany w dniach 14-27 marca 2014. Szczegółowa rozpiska seansów znajduje się na stronie kina.

Poniedziałek, 24 Lutego 2014

Zapraszamy do wysłuchania na stronie Radia Victoria relacji z XX-lecia Toporów i otwarcia wystawy fotograficznej "XX lat Toporów".

Strona 23 z 85 [1] [2] [3] ... [11] [12] [13] ... [21] [22] [23] [24] [25] ... [53] [54] [55] ... [83] [84] [85]
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl
could play a key fashion replica watches role in curbing the concussion problem for not just pro football, but many other sports. Earlier this week, fake uk watches 110 of them were found to have CTE, the disease caused by repeated impact to the head.If you don't like the idea of wearing fake replica handbags a fitness tracker clipped to your.your wrist, designer replica handbags now there's a new option: wear one on your face.Oakley outlet, a division of eyewear giant Luxottica rolex datejust replica with Intel