Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Stowarzyszenie
Środa, 7 Maja 2014

Już w najbliższy piątek 9 maja 2014 roku szóstka naszych "wybrańców" (członków Stowarzyszenia) weźmie udział w niecodziennym wydarzeniu. Miasto Sieradz w związku z promocją swojego regionu stworzyło grę planszową "Źródło", która opowiada historię miasta oraz jego sławnych obywateli. Jak wszyscy wiemy, nasza Rawa Mazowiecka słynie już w całej Polsce z tego, że uwielbiamy wszelkiego rodzaju gry planszowe i nie tylko. Dlatego też Sieradz postanowił wyzwać Rawę na pojedynek w tej grze! Pomysł takiego pojedynku bardzo nam się spodobał, więc jeśli ktoś z Was ma ochotę wesprzeć nas w tej szlachetnej walce o dobry honor naszego miasta, zapraszamy do Sieradza, Rynek 18, od godziny 12:30! W jedności siła!

Tutaj znajdziecie więcej informacji dotyczących owej gry.

Poniedziałek, 24 Lutego 2014

Zapraszamy do wysłuchania na stronie Radia Victoria relacji z XX-lecia Toporów i otwarcia wystawy fotograficznej "XX lat Toporów".

Poniedziałek, 24 Lutego 2014

Zapraszamy do obejrzenia relacji z XX-lecia Toporów i otwarcia wystawy fotograficznej "XX lat Toporów" na portalu erawa.

Wtorek, 31 Grudnia 2013

Decyzją Zarządu RSMGFiF "Topory" w poczet członków Stowarzyszenia została przyjęta Marta "Marcia" Ciurko. Serdecznie witamy w naszym gronie!

Niedziela, 22 Grudnia 2013

Podczas Wigilii Toporowej, zarząd Stowarzyszenia jak co roku wyróżnił najbardziej zasłużonych członków naszej organizacji. Wyjątkowo tytuł Über pro Topora, czyli najbardziej aktywnego członka Stowarzyszenia przyznaliśmy Małgorzacie "Goszy" Stępniewskiej.

Ponadto przyznaliśmy także trzy wyróżnienia dla bardzo aktywnych członków Stowarzyszenia. Otrzymali je:

Michał "Pest" Koprowski

Maciej "Hunter" Piech

Adam "Ahmed" Jabłoński

Wszystkim nagrodzony serdecznie gratulujemy!!!

 

Poniedziałek, 9 Grudnia 2013

Jeśli lubisz nasze Stowarzyszenie „Topory” i podobają Ci się inicjatywy i imprezy, które organizujemy, tj: Rawskie Noce Filmowe, Gramy!!!, Topogranie czy Maraton Pływacki, którego jesteśmy współorganizatorami , zagłosuj na nas tutaj  wspisując w rubryce „Wydarzenia” swój ulubiony event organizowany przez nas. Dzięki Twojej pomocy będziemy mogli dalej realizować nasze pomysły!

Wtorek, 13 Sierpnia 2013

Po raz trzeci otrzymaliśmy propozycję zgłoszenia przedstawiciela naszego Stowarzyszenia do składu sędziowskiego Pucharu Mistrza Mistrzów. W tym roku będzie to Konrad "Rijel" Kacprzak.

Strona 6 z 17 [1] [2] [3] [4] [5] [6] [7] [8] ... [10] [11] [12] ... [15] [16] [17]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl