Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Stowarzyszenie
Czwartek, 25 Sierpnia 2011

Nasze Stowarzyszenie pomoże w organizacji XI Rodzinnego Rajdu Rowerowego promując imprezę, a nasi członkowie będą wolontariuszami pracującymi w trakcie Rajdu. Jest on organizowany przez Okręgowe WOPR w Rawie Mazowieckiej i Urząd Miasta Rawa Mazowiecka, odbędzie się 27 sierpnia 2011 roku, start na terenie OSIR o godzinie 10:00. Szczegóły na www.rawamazowiecka.pl

Sobota, 6 Sierpnia 2011

Decyzję Walnego Zebrania członków Rawskiego Stowarzyszenia Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory" honorowym członkiem Stowarzyszenia został JWP Tomasz Wolski herbu Junosza Hetman Wielki Koronny. Serdecznie witamy w naszym gronie.

Czwartek, 14 Lipca 2011

Decyzją Zarządu RSMGFiF "Topory" w poczet członków Stowarzyszenia została przyjęta Martyna "Czarna" Porczyk.

Wtorek, 17 Maja 2011

Po rezygnacji Macieja Winnickiego zarząd Rawskiego Stowarzyszenia Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory"  wybrał Jakuba Krawczyka na nowego członka zarządu Stowarzyszenia.

Podziękowania dla Stowarzyszenia
Wtorek, 29 Marca 2011

W podziękowaniu za niezwykle aktywny udział naszego Stowarzyszenia w akcji Rawa w Monopoly otrzymaliśmy z Urzędu Miasta pisemne podziękowanie, które można zobaczyć tutaj.

Rawa w Monopoly - podsumowanie
Piątek, 25 Marca 2011

W głosowaniu na Dziką Kartę w Monopoly zajęliśmy szóste miejsce, na ponad dwa tysiące ubiegających się o dwa zwycięskie miejsca miast. Mimo, że nie udało nam się zająć miejsca premiowanego umieszczeniem na ogólnopolskiej planszy Monopoly akcję Rawa w Monopoly można uznać za sukces.

Konkurs na rawskiego Super Gracza rozstrzygnięty!
Czwartek, 24 Marca 2011

Rawskim Super Graczem czyli osobą, która oddała największą liczbę głosów na Rawę w głosowaniu na www.monopoly.pl, została Agnieszka Prokopczyk, która oddała 58 głosów. Zwyciężczyni serdecznie gratulujemy!Wszystkim uczestnikom dziękujemy za udział w konkursie.

Strona 13 z 17 [1] [2] [3] ... [6] [7] [8] ... [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl