Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Stowarzyszenie
Niedziela, 22 Stycznia 2012

Zarząd Rawskiego Stowarzyszenia Miłośników Gier i Fantastyki "Topory" zdecydował o corocznym przyznawaniu nagrody dla najbardziej aktywnego i zaangażowanego członka Stowarzyszenia w danym roku. Nagrody nie mogą otrzymać członkowie władz Stowarzyszenia: Zarządu i Komisji Rewizyjnej. Wyróżnionym za pracę na rzecz Toporów w roku 2011 został Maciej "Hunter" Piech.

Sobota, 7 Stycznia 2012

Kolejną osobą ,która została doceniona podczas podsumowania działalności Stowarzyszenia w roku 2011 była Pani Ludmiła Ludwicka. Otrzymała ona upominki i podziękowanie za wieloletnią ,bezinteresowną pracę na rzecz Stowarzyszenia. Raz jeszcze dziękujemy!!!

Czwartek, 29 Grudnia 2011

Podczas Wigili Toporowej wręczyliśmy podziękowanie i drobny upominek przedstawicielom zaprzyjaźnionego Stowarzyszenia - warszawskiej "Armii Goblinów". Był to wyraz wdzięczności za wieloletnię pomoc i współpracę zwłaszcza przy organizacji konwentu Toporiada!

Nowy członek honorowy Stowarzyszenia
Środa, 28 Grudnia 2011

W poczet honorowych członków Rawskiego Stowarzyszenia Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory" została przyjęta Urszula Jankowska. Serdecznie witamy w naszym gronie!

Galeria zdjęć z Wigili Toporowej
Środa, 28 Grudnia 2011

Tegoroczna Wigilia Toporowa zgromadziła większość członków Stowarzyszenia „Topory” oraz przedstawicieli zaprzyjaźnionych ekip(Armia Goblinów z Warszawy i klub Panteon RPG z Białobrzegów). Spotkanie przebiegało w wyjątkowo sympatycznej i ciepłej atmosferze. Oprócz tradycyjnych życzeń i łamania się opłatkiem  Wigilia była również okazją do podsumowania działalności Stowarzyszenie w roku 2011 oraz przyznania wyróżnień ,nagród i podziękowań, o których szczegółowo będziemy informować w kolejnych newsach. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z Wigili Toporowej.   

 

Wigilia Toporowa
Sobota, 19 Listopada 2011

Serdecznie zapraszamy wszystkich Toporów i naszych przyjaciół na wspólną wigilię, która odbędzie się 17 grudnia(sobota) w naszej siedzibie przy ulicy Słowackiego 23 w Rawie Mazowieckiej(tzw. Bunkier).Początek o godzinie 20. Jak co roku prosimy, aby każdy przyniósł jakąś drobną nawet potrawę. W tym roku tak jak w roku ubiegłym świętujemy bez alkoholu. Do zobaczenia!!!

 

Poniedziałek, 31 Października 2011

Z powodu zbyt małej liczby sesji Puchar Mistrza Mistrzów na konwencie Inne Sfery we Wrocławiu nie odbył się. Główny organizator Pucharu Wojciech Rzadek zdecydował o przeniesieniu tegorocznej edycji Pucharu na konwent Falkon odbywający się w Lublinie. Nasze Stowarzyszenie po raz kolejny otrzymało propozycję wyznaczenia sędziego na PMM. Tym razem naszym przedstawicielem w komisji sędziowskiej PMM będzie Piotr "Tęcza" Tęczyński.

Strona 12 z 18 [1] [2] [3] ... [5] [6] [7] ... [10] [11] [12] [13] [14] ... [16] [17] [18]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl