Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Stowarzyszenie
Wigilia Toporowa
Sobota, 19 Listopada 2011

Serdecznie zapraszamy wszystkich Toporów i naszych przyjaciół na wspólną wigilię, która odbędzie się 17 grudnia(sobota) w naszej siedzibie przy ulicy Słowackiego 23 w Rawie Mazowieckiej(tzw. Bunkier).Początek o godzinie 20. Jak co roku prosimy, aby każdy przyniósł jakąś drobną nawet potrawę. W tym roku tak jak w roku ubiegłym świętujemy bez alkoholu. Do zobaczenia!!!

 

Poniedziałek, 31 Października 2011

Z powodu zbyt małej liczby sesji Puchar Mistrza Mistrzów na konwencie Inne Sfery we Wrocławiu nie odbył się. Główny organizator Pucharu Wojciech Rzadek zdecydował o przeniesieniu tegorocznej edycji Pucharu na konwent Falkon odbywający się w Lublinie. Nasze Stowarzyszenie po raz kolejny otrzymało propozycję wyznaczenia sędziego na PMM. Tym razem naszym przedstawicielem w komisji sędziowskiej PMM będzie Piotr "Tęcza" Tęczyński.

Sobota, 15 Października 2011

Zapraszamy na kolejną odsłonę Sylwestra Toporowego. Tym razem dla odmiany w zupełnie cywilizowanych warunkach:) Opuszczamy więc lokal o "podwyższonym standardzie" U Jareckiego i przenosimy się do miejscowości o wdzięcznej nazwie Kanice, której sala weselna oferuje wszystkie możliwe udogodnienia i luksusy(będą normalne toalety):)

Ponieważ Kanice oddalone są od Rawy około 15km dla wygody naszych gości wynajmujemy autobus ,który dowiezie Nas na miejsce i przywiezie z powrotem do Rawy.
Wyjazd z Rawy o 19:00 z dworca PKS ,powrót 05:00(Godziny mogą ulec jeszcze zmianie).

Koszt Sylwestra to 50zł(wynajem sali, transport,alkohol,napoje,naczynia,sprzątanie itp.) Tradycyjnie oprócz składki każdy przywozi ze sobą coś do jedzenia.

Stowarzyszenie "Topory" dla najmłodszych
Wtorek, 27 Września 2011

RSMGFiF "Topory" wzięło udział w festynie rodzinnym "Witaj Przedszkolaku". Nasze stoisko z grami cieszyło się ogromny zainteresowaniem młodych uczestników festynu, a także ich rodziców. W galerii można zobaczyć jak dzieci doskonale bawią się pod kierunkiem członków naszego Stowarzyszenia. Takie gry jak Jungle Speed czy Jenga dostarczały najmłodszym niesamowitych wrażeń. Rośnie kolejne pokolenie rawskich graczy!

Wtorek, 27 Września 2011

Nasze Stowarzyszenie otrzymało oficjalne podziękowania od Burmistrza Rawy Mazowieckiej za pomoc w organizacji Rodzinnego Rajdu Rowerowego oraz festynu "Witaj Przedszkolaku". Można je przeczytać tutaj.

Wtorek, 27 Września 2011

W dziale Do pobrania możecie znaleźć banery naszego Stowarzyszenia.

Niedziela, 4 Września 2011

Stowarzyszenia "Topory" zostało poproszone o wydelegowanie swojego przedstawiciela do składu sędziowskiego tegorocznej edycji Pucharu Mistrza Mistrzów ,która odbędzie się na konwencie Inne Sfery we Wrocławiu w dniach 23-25 września 2011. Puchar Mistrza Mistrzów jest najstarszym oraz jednym z najbardziej prestiżowych konkursów na najlepszego MG ,a sędziują go przedstawiciele najważniejszych w fandomie portali internetowych,stowarzyszeń i konwentów. Naszym przedstawicielem w składzie sędziowskim PMM jest Hubert "Jankoś" Jankowski. Pełną listę tegorocznych sędziów i szczegółowe informacje o konkursie można znaleźć na oficjalnej stronie PMM.

Strona 12 z 17 [1] [2] [3] ... [5] [6] [7] ... [10] [11] [12] [13] [14] [15] [16] [17]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl