Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty

Sesje

Przebudzenie Ziemi
Urodziłeś się i wychowałeś w Kaerze. Ten ogromny bunkier ukryty w górze to wszystko co znasz. Od jakiegoś czasu, w Twoim "domu", zaczęły się dziać dziwne wypadki, które mogą wskazywać na obecność horrora. Może czas już wyjść na powierzchnię? Sam zobacz czy będzie Ci dane na własnej skórze doświadczyć "Przebudzenia Ziemi". Zapraszam.
Prowadzenie: Piotr "Tęcza" Tęczyński

Wielka Ucieczka
Życie w niewoli nie jest łatwe. Złapani gdzieś w Barsawii przez łowców niewolników trafiliście na barkę lecącą do Thery. Odseparowali Was od innych i wcisnęli w najciemniejszy kąt pod pokładem, tak głęboko że ledwie słyszeliście odgłosy walki na górze. Nagle statkiem szarpnęło potężnie i poczuliście jak spada. Następne co pamiętacie to oślepiające słońce, krew i wiatr. Jesteście wolni. Pytanie na jak długo.
Prowadzenie: Sebastian "Basti" Wawrzyńczyk

Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl
could play a key fashion replica watches role in curbing the concussion problem for not just pro football, but many other sports. Earlier this week, fake uk watches 110 of them were found to have CTE, the disease caused by repeated impact to the head.If you don't like the idea of wearing fake replica handbags a fitness tracker clipped to your.your wrist, designer replica handbags now there's a new option: wear one on your face.Oakley outlet, a division of eyewear giant Luxottica rolex datejust replica with Intel