Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty

Program konwentu

Program

Czwartek

17:30 - Zapisy na sesje
18:00 - Początek sesji

Mistrz Gry System
Aleksander "Mag" Gruszczyński Stylisko Topora (mechanika własna)
Piotr "Banan" Banasiński Storyteling bez systemu
Tomasz "Smok" Wolski Dzikie Pola "Cztery monety"
Bartosz "Nurgling" Czapnik Wolsung
Januszek "Ito" Księżopolski Amber
Marcin "Nemron" Łopusiewicz Gwiezdne Wrota
Mariusz "Anhelius" Anioł Neuroshima v. 1.5
Sławomir "ByBus" Kucharzyk L5K "Demon który lubił ciastka"
Wiktor "Chochlik" Zaborowski Cyberpunk 2020 "Rzeczywistości 0011011101"
Mateusz "Inkwizytor" Budziakowski Zew Cthulhu 1940
Zawisz Maria Bzdęga AD&D
Paweł "Vallarr" Perdeus Gasnące Słońca
Aleksandra "Avril" Mochocka Deadlands
Jarosław "Shadus" Dyjas Zew Cthulhu
Joanna "Aćka" Kruczyk Warhammer I edycja (sesja dla początkujących)
Anna "Shila" Ługowska AD&D (sesja dla początkujących)
Piotr "Sąsiad" Witczak, Paweł "Drwiciel" Witczak
bez systemu, "Czerwony telefon"
Karolina "Damaris" Sieczak Wampir: Mroczne Wieki

Piątek

  Konkursy Prelekcje Punkty obozowe i pokazy Inne
10:00 Aleksander "Mag" Gruszczyński - Monty Pythonowy konkurs z zupełnie innej beczki Emilia "Emi" Rozmarynowska, Przemek "Magus" Mroczek - Prazentacja gry bitewnej "Warhammer 40000" Bractwo Feniksa - Piraci część 1 Orczy Obóz - Snotkop (punkt obozowy)
11:00 Hubert "Jankoś" Jankowski, Jarosław Switalski - Systemy, które znają emeryci czyli pierwsze RPG w Polsce Tomasz "Smok" Wolski - Poetyckość języka w RPG (warsztaty)
12:00 Hubert "Jankoś" Jankowski, Joanna "Ruda" Żebrowska - Konkurs narracyjny Artur "Thorsten" Polański - Kiedy Rozum Śpi (prezentacja systemu) Orczy Obóz - Wyrośliny Bogdana (punkt obozowy) Michał Mochocki, Aleksandra "Avril" Mochocka (Polskie Towarzystwo Badania Gier) - Gra w Toporiadę (warsztaty projektowe) część 1
13:00 Tomasz "Smok" Wolski - Dracovard (system autorski - prezentacja systemu) Orczy Obóz - Wodzowiada (punkt obozowy)
14:00 Wspólny obiad
15:00 Uroczyste otwarcie konwentu
16:00 Początek ogólnokonwentowego LARPa DzikoPolowego
20:00 Zapisy na sesje

Piątkowe sesje

Mistrz Gry System
Aleksander "Mag" Gruszczyński Wolsung "Czarnoborski Ekspres" (sesja dla początkujących)
Jacek Komuda Dzikie Pola
Wojciech Rzadek Legenda Pięciu Kręgów
Wiktor "Chochlik" Zaborowski Savage Worlds (Evernight)
Bartosz "Hex" Slowi Neuroshima
Paweł "Drwiciel" Witczak Deadlands
Piotr "Sąsiad" Witczak Poza Czasem
Artur "Thorsten" Polański Kiedy rozum śpi
Piotr "Tęcza" Tęczyński Warhammer I edycja (sesja dla początkujących)
Przemysław "Magus" Mroczek Dark Heresy
Jarosław "Shadus" Dyjas Zew Cthulhu
Zawisz Maria Bzdęga Zew Cthulhu 1920
Artur "Czcibor" Maziarczuk Dzikie Pola "Krwawe Gody"
Mariusz "Anhelius" Anioł Neuroshima v. 1.5
Mateusz "Craven" Wielgosz Legenda Pięciu Kręgów
Jarosław Switalski Ars Magica
Andrzej "Igua" Morkisz Amber
Karolina "Damaris" Sieczak Wampir: Maskarada
Marcin "Kaczor" Baryłka Neuroshima

Sobota

10:00 Maciej "Ślimak" Winnicki - Konkurs Pieśni Krasnoludzkiej Paweł "Vallarr" Perdeus - Gasnące Słońca (prezentacja systemu) Bartosz "Nurgling" Czapnik - Jak napisać scenariusz RPG (kurs dla opornych) Mateusz "Inkwizytor" Budziakowski - Życie erotyczne królów polskich
11:00 Hubert "Jankoś" Jankowski - Konkurs Tolkienowski Bartosz "Nurgling" Czapnik - Legenda Pięciu Kręgów (prezentacja systemu) Michał Mochocki (Pospolite Ruszenie Szlachty Ziemi Krakowskiej) - "Sprawa diabla - tutaj kulka, a tu szabla!"
12:00 Hubert "Jankoś" Jankowski, Emilia "Amelka" Szymańska, Anna Howaniec, Marcin "Nemron" Łopusiewicz - Konkurs monastyrowy Jacek Komuda - Spotkanie autorskie Wojciech Rzadek - Warsztaty pisania scenariuszy RPG
13:00 Alicja "Amixia" Mochocka - Opowieść 10-letniej MG Brać Herbowa Ziemi Rawskiej - Przegląd wojska pospolitego ruszenia przed wyjściem w pole
14:00 Magdalena "Mada" Karońska, Marzena "Grzybek" Molatta, Małgorzata "Wiedźma" Kuczyńska - Konkurs feministyczny Jerzy "Greg" Nowak - Crystalicum (prezentacja systemu) Hubert "Jankoś" Jankowski, Joanna "Ruda" Żebrowska - Kalambury Toporowe Aleksander "Mag" Gruszczyński - Turniej Prawa Dżungli
15:00 Wspólny obiad
16:00 Piotr "Banan" Banasiński - Fantastyczne Kalambury RPG Michał "Puszon" Stachyra - Wolsung (prezentacja systemu) Drużyna Najemna "Dziki Bez" - Tor łuczniczy Piotr "Ziemek" Ziętek, Barbara Sarbian - Filmy fantastyczne (konkurs wiedzowy)
17:00 Mateusz "Craven" Wielgosz - Cyberpunk 2010 Brać Herbowa Ziemi Rawskiej - Pokonaj Łokietka (konkurs artyleryjski)
18:00 Joanna "Aćka" Kruczyk - Konkurs przebrań fantastycznych
Jerzy "Greg" Nowak - Into Dreams (prezentacja systemu) Michał Mochocki, Aleksandra "Avril" Mochocka (Polskie Towarzystwo Badania Gier) - Gra w Toporiadę (warsztaty projektowe) część 2
Aleksandra "Olka" Włodarczyk - Konkurs filmów grozy
19:00 Piotr "Ziemek" Ziętek, Barbara Sarbian - Mega-konkurs wiedźmiński Jerzy "Greg" Nowak - Cold City (prezentacja systemu)
Bractwo Feniksa - Piraci część 2 Aleksandra "Olka" Włodarczyk - Kalambury horrorowe
20:00 Emilia "Emi" Rozmarynowska - Wprowadzenie do świata 41. tysiąclecia (Warhhamer 40000)
21:00 Uroczyste zamknięcie konwentu

W sobotę od godziny 16 będą trwały również cztery finałowe sesje konkursu "Złote Topory"

Po zamknięciu konwentu  planowane są dwa koncerty (początek około 22):

  • Artur "Kaczor" Kaczorek – koncert utworów Jacka Kaczmarskiego
  • Tomasz "Gr0m" Paciorek – koncert piosenki żeglarskiej

Po zakończeniu koncertów wielkie ognisko integracyjne.

Część programu realizowana jest przez obozy tematyczne i będzie przedstawiona na oddzielnej rozpisce.

Piotr "Banan" Banasiński – Fantastyczne Kalambury RPG
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl