Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty

Program konwentu

Program

Czwartek

16:00 - Otwarcie akredytacji
17:00 - Rozbijamy namioty
18:00 - Rozpoczęcię konwentu
19:00 - Zapisy na sesje
19:30 - Zaczynamy grać!

Mistrz Gry Sesja
Jakub "Silyz" Węgrzynowicz Koszmar na jawie
Krzysztof Kubicki WoD Tamam Shud - Człowiek z Somerton
Adrian "Wódz" Andryśkiewicz Twierdza: Pieśń Bohaterów Przebudzenie
Anna "drBlonde" Czapnik Neuroshima To będzie piękny koniec świata
Bartosz "Nurgling" Czapnik L5K Córki i Skorpion
Sebastian "Basti" Wawrzyńczyk 7th Sea 2ed Lepiej być dobrze powieszonym niż źle ożenionym
Jakub Stasiak Dread Metalowe niebo
Konrad "Wawrowing" Wawrowski Neuroshima Warsaw, Indiana, USA
Grzegorz "Weiss" Biały Witamy w Maroku
Jerzy "Greg" Nowak Bestie i Barbarzyńcy Bezksiężycowa noc nad Posępną Doliną
Maciej "Reiver" Kłos Warhammer ed I
Marcin "Andrzej" Jędrzejewski Star Wars Pamiętajcie o Alderaan!
Michał "Raterus" Hejmowski WoW RPG Kazali odejść od kompa...
Artur "Thorsten" Polański System autorski Szczęście to dwulicowa dziwka
Adrian "Puszek" Korab-Sokołowski System autorski W poszukiwaniu Złotej Szyszki!
Jakub "Lemek" Leman 7th Sea Morskie Opowieści

Opisy czwartkowych sesji

Piątek

  Blok I Blok II Blok III
10:00 Wspólne śniadanie
11:00 Egzamin ze Świata Dysku
Przemek "Oglaf" Wajda 
Co wyróżnia najlepszych graczy?
Bartosz "Nurgling" Czapnik
Kalambury "Dżentelmenów"
Paweł "Kizior" Kocik
12:00 Pyty w ruch!
Jan "Dżuls" Walendzik
13:00 Flanki
Daniel "Coren" Niewieczerzał  i Łukasz "Azur" Sadkowski
Rdzawy Widelec
Jakub "Lemek" Leman i Anna Leman
Monstrum albo wiedźmina opisanie: konkurs wiedzy o książkach
Adam "Amdziak" Juszczak
14:00 Peoniada
Jan "Trolu" Szymborski
15:00 Wspólny obiad
16:00 Konkurs Wiedzy z Gry Wiedźmin (1, 2, 3)
Katarzyna "Kabiś" Jabłońska i Kamil "Obi" Michalski
Zbrodnie kinematografii - gdy filmy robią melasę z mózgu
Krzysztof "Człowiek ze Złotą Gałką Oczną" Kubicki
Wielki konkurs Tolkienowski
Monika "Mruczek" Iwańska i Hubert "Jankoś" Jankowski
17:00
18:00 Konkurs wiedzy tolkienowskiej
Adam Howaniec
To ja jestem senatem! Polityczne bzdury w fantastyce
Grzegorz "Weiss" Biały
 Amber DRPG - system inny od wszystkich
Andrzej "Igua" Morkisz
19:00 Zapisy na sesje i kolacja
19:30 Zaczynamy grać!

Opisy piątkowych punktów programu

Piątkowe sesje

Mistrz Gry Sesja
Jakub "Silyz" Węgrzynowicz Gothic Podręcznik małego druida
Rafał Pośnik Dread The First Hour: All of the Lives and Deaths of Time's Masters
Aleksander "Sidian" Boguta WoD Na tropie mordercy
Sebastian "Basti" Wawrzyńczyk Shadowrun: Anarchy 4 Easy Ways To Die in Downtown
Emil "Riff" Januszewski Realia wczesnego SF Nie tak miało być
Michał "Kosmit" Kosmala Shadowrun 5th/Earthdawn 4th Kościany Kodeks
Anna "drBlonde" Czapnik InSpectres NOT TODAY SATAN, NOT TODAY!
Maciej "Zefir" Starzycki Mad Max Furiosa
Adrianna Kicińska Wampir: Maskarada Danger Zone
Mariusz "Anhelius" Anioł Digital Shades Post cyberpunkowy świat
Grzegorz "Weiss" Biały Dark Heresy II ed Imię Róży
Andrzej "Igua" Morkisz Amber Dyplomacja pióra czy dyplomacja miecza? Oto jest pytanie...
Michał "Raterus" Hejmowski WoW RPG Idziemy expić!
Przemek "Oglaf" Wajda WoD Na tropach Yeti
Grzegorz "Greg" Dziembowski Deadlands Zapraszamy do Cyrku
D. "Sigil of Scream" Andruszkiewicz System autorski DrecarE

Opisy piątkowych sesji

Sobota

  Blok I Blok II Blok III
10:00 Wspólne śniadanie
11:00 HaroPotterowe kalambury
Anna "drBlonde" Czapnik
Pogadankoprelekcja o survivalu
Szymon "Granulka" Czarnas
Ziemia przebudziła się po raz czwarty: Prezentacja Earthdawn 4ED
Michał "Kosmit" Kosmala
12:00 Snotball
Jan "Trolu" Szymborski
Tabu z Wiedźmina
Paweł "Kizior" Kocik
Synowie Anarchii - konkurs
Hubert "Jankoś" Jankowski
13:00 Bitwa Obozów, czyli konkurs rasistowsko - ksenofobiczny
Jan "Trolu" Szymborski
Konkurs narracyjny
Monika "Mruczek" Iwańska i Hubert "Jankoś" Jankowski
Tajniki zielarstwa od podstaw
Izabela "Oksydan" Bilicka
14:00 Jak być fanem Star Wars przez dwadzieścia lat i nie oszaleć
Aleksander "Sidian" Boguta, Agnieszka "Phishy" Taper
15:00 Wspólny obiad
16:00 Lewackie RPG
Bartosz "Nurgling" Czapnik i Agnieszka "Phishy" Taper
9th Age - pokaz gier bitwnych
Maciej "Reiver" Kłos
Wiedzowy konkurs Doktorowy
Ewelina "Ewelinkja" Maziarczuk
17:00 Japonia oczami gaijina - czym kraj kwitnącej wiśni zachwyca, co w nim irytuje?
Adam "Amdziak" Juszczak
18:00 1000 K gold please!
Jan "Dżuls" Walendzik
Pijmy jak Tommy Wiseau - czyli jak rozkręcić imprezę i zażywać lachony po pijaku
Aleksandra "Iszta" Scibisz, Krzysztof "Człowiek ze Złotą Gałką Oczną" Kubicki i Ola "Arriah" Smoczyk
Chwilami sadystyczny konkurs wiedzy o RPG
Maciej "Zefir" Starzycki
19:00 W tym szaleństwie jest metoda
Anna "drBlonde" Czapnik
20:00 Wspólna kolacja
21:00 Uroczyste zakończenie konwentu
22:00 Koncert na zakończenie Toporiady

16:00 - Sesje finałowe konkursu "Złote Topory"

Opisy sobotnich punktów programu

Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl