Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty

Program konwentu

Program

Czwartek

16:00 - LARP wprowadzający do multisesji w 7 th Sea
17:00 - Zapisy na sesje
18:00 - Początek sesji

Mistrz Gry System
Mikoł "Sunshine" Kowalski Storytelling - "Moja wypłata"
Marcin "Różyk" Różycki Deadlands
Mariusz "Anhelius" Anioł Neuroshmima - "Borderlands"
Adrian "Puszek" Korab-Sokołowski Human Fall - "Zombie rozpierducha"
Arnold "Elmis" Rutkiewicz Radegost - "Latawiec"
Adrian "Krulik" Grodzki Storytelling - "Daleka Podróż"
Andrzej "Igua" Morkisz Amber DRPG - "Misja Diplomatica"
Piotr "Banan" Banasiśnki Earthdawn - "Mąciciel myśli" (sesja dla początkujących)
Katarzyna "Narmoe" Kicińska Warhammer - "Piasek i złoto"
Julia "Bhee" Chodzicka Wampir: Maskarada - "Tajemnica Florencji"
Jakub "Góra" Górecki Storytellling - "Poszukiwanie zaginionego... właśnie czego?"
Karol "Bombiś" Bomba Neuroshima - "W Trzewiach Molocha"
Rafał "Kraszan" Kraska Warhammer I edycja
Marcin "Nemron" Łopusiewicz Storytelling - "Wypad nad jezioro"
Tomasz "Smok" Wolski CyberCuthulhu - "Mrok Umysłu"
Hubert "Jankoś" Jankowski 7 th Sea (multisesja)
Jakub "Lemek" Leman 7 th Sea (multisesja)
Aleksander "Sidian" Boguta Ars Magica
Artur "Czcibor" Maziarczuk Warhammer - "Arbeitslager Vogelkopf"
Sławek "ByBus" Kucharzyk Cyberpunk 2020 - "Pocztówki zza Krawędzi"
Michał "Kosmit" Kosmala Apocalypse World - "Raj Utracony"
Anna "drBlonde" Chlebicka "InSpectres Vice"
Ewelina "Eweljinkja" Maziarczuk Storytelling oparty na WoD - "Tajemnica sir Johna"

Opisy czwartkowych sesji

Piątek

  Konkursy I Konkursy II Konkursy III Prelekcje Prelekcje/ Warsztaty/ Spotkania autorskie LARP
9:00 Tomasz "Smok", Joanna "Draka" Wolscy
Konkurs szablowyomar-chewekowy
Karol "Janosik" Sosnówka
"Co wiesz o kosmicznych tasiemcach?" - konkurs wiedzy o serialu Stargate SG-1
Aleksander "Mag" Gruszczyński
Crokinole Topory Masters
Janek "TW" Poncyljusz
ABC broni ABC, czyli jak przyrządzić apokalipsę
Marcin "Różyk" Różycki
Kroniki RPG - Po mojemu!
 
10:00 Emil "Riff" Januszewski
Gorączka złota
Julia "Bhee" Chodzicka
Konkurs Piosenki Toporiadowej
Marcin "Nedar" Jędruch
Graj z Pasją, czyli jak urozmaicić swoją sesję RPG
Anna "drBlonde" Chlebicka
Odkryte kostki, czyli rzecz o romansowaniu w RPG
11:00 Roksana "Selena" Majewska
Zębate Koło Fortuny
Anna Leman, Jakub "Lemek" Leman
"Rdzawy widelec" - konkurs dla Mistrzów Gry
Jacek Komuda
Spotkanie autorskie
Armia Goblinów
Kiedy wybucha człowiek - czyli start LD-LARPa
12:00 Paulina "Paula" Królak, Hubert "Jankoś" Jankowski
Kalambury "Najgłupsze cytaty"
Jakub "Góra" Górecki
Latająca straż powietrzna
Julia "Bhee" Chodzicka
Nerd is sexy?
Jacek Komuda, Tomasz "Smok" Wolski
Dzikie Pola III edycja - prezentacja systemu
 
13:00 Tomasz "Smok", Joanna "Draka" Wolscy
Konkurs XVII w RPG’owy acz szalony
Jarosław Świtalski
Valar Morghulis
Marcin Przybyłek
Spotkanie autorskie
14:00 Wspólny obiad
15:00 Magdalena "Wiewka" Kalinowska
Kalambury RPG
Anna Leman, Jakub "Lemek" Leman
Taboo RPG
Jerzy "Greg" Nowak
Wiedzówka z Wolsunga
Maciej "Mumin" Leman
Warhammer 40k - prezentacja systemu
Artur "Czcibor" Maziarczuk
Ile za tego konia? No nie wiem 5 złotych?
Bartosz "Nurgling" Czapnik
THIS IS SNOT-BALL!!!
16:00 Anna "Kijanka" Jesiotr, Arnold "Elmis" Rutkiewicz
Radegost - prezentacja systemu
Paweł "Jackass" Iliński
Vampir: Maskarada - wstęp i porady dla początkujących
17:00 Magdalena "Wiewka" Kalinowska
Konkurs pratchettowski
Ewelina "Eweljinkja" Maziarczuk, Artur "Czcibor" Maziarczuk
"Houses&Humans" - aktorsko-erpegowa gra drużynowa
Katarzyna "Elwira" Pietrasik
Five o'clock
Anna "drBlonde" Chlebicka
"Sesję raz poproszę" - czyli jak grać i prowadzić jednostrzałówki na konwentach
Jarosław "Shadus" Dyjas
Przedstaw swój świat
Łukasz "Captain" Krasoń
Paruzja - Larp religijno-polityczny
18:00 Aleksander "Mag" Gruszczyński
Jungle Speed Express
Małgorzata "Wiedźma" Kuczyńska
Korporacja Cię potrzebuje!
Michał Mochocki
Tibia Alko Game - betatesty
19:00 Anna Leman, Hubert "Jankoś" Jankowski
Fantastyczne Whose Line
Magda "Mada" Karońska
Miasto Masa Maszyna czyli Co wyszło z głowy Williama Gibsona?
Jarosław "Shadus" Dyjas
Jestem Liderem, nie Followerem
Michał "Kosmit" Kosmala
Earthdawn 4-ta edycja nadchodzi!
Bartosz "Nurgling" Czapnik
Krótki kurs rzezania orków...
20:00 Aleksander "Mag" Gruszczyński
"20 pytań" - wersja fantastyczno-toporiadowa
Tomasz "Smok" Wolski
Prowadzę scenariusz tylko raz jeden nigdy więcej
Andrzej "Igua" Morkisz
Amber DRPG - system inny niż wszystkie
Armia Goblinów
Strzelanina piątkowej nocy - czyli półfinał LD-LARPa
Zapisy na sesje
21:00 Rozpoczęcie piątkowych sesji

 

17:00 - Hubert "Jankoś" Jankowski, Jakub "Lemek" Leman - Finał multisesji w 7 th Sea

Opisy piątkowych punktów programu

Piątkowe sesje

Mistrz Gry System
Julia "Bhee" Chodzicka "DD&D" czyli Dungeons, Dragons and Debils
Marcin "Nemron" Łopusiewicz Gwiezdne Wrota - "Odrodzenie Władców"
Tomasz "Smok" Wolski Dzikie Pola - "Trumny skrzypienne"
Arnold "Elmis" Rutkiewicz Radegost - "Wineta"
Mateusz "Inkwizytor" Budziakowski Storytelling - Hello Vietnam!
Artur "Czcibor" Maziarczuk Cyberpunk 2020 - "Night City Transportation Safety Board"
Sławek "ByBus" Kucharzyk Cyberpunkrowy storytelling - "przez okno wpada granat..."
Michał "Kosmit" Kosmala Earthdawn - "Za smoczą łzę"
Anna "drBlonde" Chlebicka Monastyr - "Si vis pacem..."
Jakub "Lemek" Leman Storytelling "Kontrowersyjne wybory"
Łukasz "Captain" Krasoń Fallout "Jaja komendanta"
Marcin "Różyk" Różycki "Zapomniałem długopisu!" czyli psychodrama z ratowaniem Świata w tle
Karol "Janosik" Sosnówka World of Darkness - "Nordycki mrok"
Emil "Riff" Januszewski Warhemmer - "Po Trybut!!!"
Maciej "Medyk" Sobczyk Cosa Nostra - "Nasza Rzecz, Nasza Sprawa"
Rafał "Kraszan" Kraska Monastyr
Piotr "Sąsiad" Witczak Poza Czasem
Joanna "Aćka" Kruczyk Storytelling - "Wesołego Hallowen" (sesja dla początkujących)
Jan "Rożek" Rożewski Wolsung - "W 80 dni dookoła świata"
Maciej "Kanem" Błaszczyk Storytelling - "Światełko w Tunelu"
Maciej "Mumin" Leman Cyberpunk 2020 - "Albo ty ich, albo oni innych - życie"
Jarosław "Shadus" Dyjas Mango-Siep - W świecie magii
Jarosław Świtalski Kult RPG

Opisy piątkowych sesji

Sobota

  Konkursy I Konkursy II Konkursy III Prelekcje LARP Warsztaty/ Panele dyskusyjne
10:00 Anna "drBlonde" Chlebicka
Konkurs Piosenki Krasnoludzkiej
Janek "TW" Poncyljusz
Konkurs Prelegencki
Monika "Migotka" Choroszyńska
Pojedynek w samo południe
Tomasz "Smok", Joanna "Draka" Wolscy
O szabli i broni białej w realu - czyli cięcie kapusty, butelek i narządów niepotrzebnych
Aleksandra "Badi" Badowska
Łonderland, Bejbe!
Michał Mochocki, Aleksandra "Avril" Mochocka
Gamedec.UKW - licencjat z RPG
11:00 Alicja "Alutek" Kowalska
Maszynowy tor przeszkód
Aleksandra "Cienka" Włodarczyk
Konkurs niepotrzebnych informacji
Aleksander "Mag" Gruszczyński
Podróże małe i duże
Ewelina "Eweljinkja" Maziarczuk, Artur "Czcibor" Maziarczuk
Gry jako zło świata - czego tak się wszyscy boją?
12:00 Magdalena "Wiewka" Kalinowska
Konkurs wiedźmiński
Tomasz "Smok", Joanna "Draka" Wolscy
Konkurs ABSTAKCYJNO-GASTRYCZNO-FANASYCZNO chyba aktorski
Maciej "Kanem" Błaszczyk
W poszukiwaniu zaginionego członka
Aleksandra "Avril" Mochocka
Ecoterroryzm - z czym się tego nie je
  Michał Mochocki, Martin Ann Grimm
Gamedec.RPG - jazda próbna
13:00 Aleksandra "Avril" Mochocka
Na co komu perfumy?
Marcin "Nemron" Łopusiewicz
Wojsko w RPG
14:00 Wspólny obiad
15:00 Aleksandra "Cienka" Włodarczyk
Czy jesteś prawdziwym survival'owcem?
Anna "Bułcia" Bulczyńska
Aaaaaaaaa!!!!!! Strzelaj!!!
Mariusz "Anhelius" Anioł, Bartłomiej "Bloody" Kowalczyk, Mateusz "Envy" Simbor
Potwory, duchy, demony oraz inne zjawy
Karol "Bombiś" Bomba
Planszo-apokalipsa
Katarzyna "Narmoe" Kicińska
Zaginiony Skarb Kapitana Morgana
Marcin "Nemron" Łopusiewicz
Pog(R)adajmy na konwencie
16:00 Mikołaj "Sunshine" Kowalski
Cybernetyczny Konkurs Aktrosko-Improwizorski
17:00 Magdalena "Wiewka" Kalinowska
Konkurs tolkienowski
Tomasz "Smok" Wolski
Jak stworzyć dobry scenariusz do Dzikich Pól i nie tylko
18:00 Marcin "Różyk" Różycki
Szalony Konkurs w stylu VHS - II Edycja
Joanna "Aćka" Kruczyk
Beka!
Rafał "Drone" Olszak
Afterbomb Madness RPG - prezentacja systemu
Armia Goblinów
Koniec wielu żywotów - czyli finał LD-LARPa
Bartosz "Nurgling" Czapnik
Krasnoludzki ChLARP ekonomiczny (18+)
19:00 Jerzy "Greg" Nowak
Wiedzówka z Zapomnianych Krain
Marcin "Nemron" Łopusiewicz
Co wiesz o Gwiezdnych Wrotach?
Julia "Bhee" Chodzicka
Pieskie życie Pet'a
20:00 Adrianna "Houkin" Kicińska
Drunken Sailor
Jakub "Lemek" Leman
Indiański konkurs
21:00 Uroczyste zakończenie konwentu
22:00 Koncerty na zakończenie Toporiady
Tomasz "Gr0m" Paciorek
Jolly Roger

Opisy sobotnich punktów programu

16:00 - Sesje finałowe konkursu "Złote Topory"

Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl