Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty

Program konwentu

Program

Czwartek

17:00 - Zapisy na sesje
18:00 - Początek sesji

Mistrz Gry System
Karol "Bombiś" Bomba Neuroshima "Trudy życia"
Sebastian "Trojden" Ludwicki Warhammer I edycja "Noc krwi" (sesja dla początkujących)
Joanna "Aćka" Kruczyk Storyteling "Pociąg"
Artur "Czcibor" Maziarczuk Storyteling "Runnig up that hill..."
Andrzej "Igua" Morkisz Cyberpunk 2020 "Wielka draka w Night City"
Zawisza Maria Bzdęga Warammer I edycja "Wioska zabita dechami"
Emil "Riff" Januszewski Wilkołak: Apokalipsa "Księżycowe Tango"
Hubert "Jankoś" Jankowski Warhammer I edycja "Buran"
Michał Mochocki (Dzikie Pola Srodze Revised) "KOZAKIADA"
Karolina "Damaris" Sieczak "Opowieść o złodzieju luster"
Anna "drBlonde" Chlebicka Allied Vigilantes - czyli super-moce, spandex i laserowe pistolety
Sławomir "ByBus" Kucharzyk Legenda Pięciu Kręgów "Demon - którego należało zabić"
Mariusz "Anhelius" Anioł Zew Cthulhu
Wiktor "Chochlik" Zaborowski Storyteling "Persona in Fryszerka"
Marcin "Różyk" Różycki Changeling: The Lost "Ucieczka z Sanatorium pod Klepsydrą"
Patryk Stryjewski Wolsung "Ulicznicy ze schodów St. Perth"
Tomasz "Smok" Wolski Dzikie Pola "Pamięć Kurhanów"
Paweł "Hassan" Ściborek Kryształy Czasu "Wież Niedźwiedzich Kłów"
Aleksander "Mag" Gruszczyński Smoki wytruto, lochy zasypano - wariacja nt. D&D

Opisy czwartkowych sesji

Piątek

  Konkursy I Konkursy II Prelekcje I Prelekcje II LARP Punkty obozowe
10 Festiwal Piosenki Ludowej - Jakub "Namir" Dziołak, Sandra "łaskot" Uzar Gry Wojenne - Jan "TW" Poncyljusz Graj strachem - czyli rzecz o prowadzeniu sesji grozy - Bartosz "Nurgling" Czapnik "Ale ja jestem zły" - Jerzy "Greg" Nowak A może partyjkę pokera, Milordzie? - Piotr "Ślepy" Piotrowski, Jan "Rożek" Rożewski Nabór do Gwardii Anielskiej - Obóz Anioły i Demony
11 Konkurs wiedzy o grach RPG - Piotr "pi" Szczurek, Paweł "Hassan" Ścibiorek Schizofrenia gracza - Wiktor "Chochlik" Zaborowski
12 Konkurs Rambo-Dżdżownicy - Joanna "Aćka" Kruczyk Dracovard RPG (prezentacja systemu) - Tomasz "Smok" Wolski Przypieczętowanie Sojuszu - Obóz Banitów
/
Zabójca - Obóz Banitów
13 Va banque'owy konkurs cRPGowy - Jerzy "Greg" Nowak Jacek Komuda - spotkanie autorskie Amber - świat prawie idealny - Andrzej "Igua" Morkisz "Nikt nas nie lubi" - czyli wstęp do Promethean: The Created - Marcin "Różyk" Różycki
14 Wspólny obiad
15 III Mistrzostwa Toporiady w Jungle Speeda - Aleksander "Mag" Gruszczyński Kalambury tabloidowe - Hubert "Jankoś" Jankowski, Joanna "Ruda" Żebrowska Legenda Pięciu Kręgów oraz Krew i Honor – Bartosz "Nurgling" Czapnik ABC Fotopstrykania - Paweł "Hassan" Ściborek Grypsy z Cytadeli - Patryk Stryjewski Poker u księcia Randoma - Zamek Amber
16
17 Kalambury - FB'owe statusy toporiadowych wyjadaczy - Aleksandra "Olka" Włodarczyk Konkurs Aktorsko- obsceniczny Historyczno- histeryczny Fantstyczno- fanatyczny odsłona III - Tomasz "Smok" Wolski Powiało chłodem z zimowej krainy... - Karolina "Damaris" Sieczak I po Quentine - Mateusz "Craven" Wielgosz, Mateusz "Inkwizytor" Budziakowski Znak Jednorożca - Zamek Amber
18 Konkurs (nie)potrzebnych informacji - Aleksandra "Olka" Włodarczyk Amber DRPG - system inny niż wszystkie - Andrzej "Igua" Morkisz Co dalej z Dzikimi Polami? - Michał Mochocki, Jacek Komuda, Marcin Baryłka, Artur Machlowski Informacje o wrogu - Konkurs wiedzy o Mrocznych Elfach - Asur Ehtat (Obóz Elfów)
19 Zapisy na sesje
20 Początek sesji

Opisy piątkowych punktów programu

Mistrz Gry System
Wojciech "Prozac" Anuszczyk Neuroshima
Emil "Riff" Januszewski "Oko Yrrhedesa" (sesja dla początkujących)
Marcin "Kaczor" Baryłka Warhammer "Hansel i Gretel"
Rafał "Gary" Spała Earthdawn
Artur "Czcibor" Maziarczuk Storyteling "Die Besucher: Plünderer der verlorenen Bundeslade"
Mateusz "Craven" Wielgosz Neuroshima "Exodus"
Karolina "Damaris" Sieczak Świat Mroku "Zamek z lodu i białego piasku"
Bartosz "Nurgling" Czapnik Storyteling "They - witajcie w ciemności..."
Krzysztof "Człowiek ze złotą gałką oczną" Kubicki Storyteling "Wieża - Kuba 63"
Mateusz "Inkwizytor" Budziakowski Dzikie Pola - "Exodus"
Jan "Rożek" Rożewski Storyteling "Na zgliszczach stolicy"
Marcin "Różyk" Różycki Przebudzenie - Prometejczyk: Stworzeni
Sławomir "ByBus" Kucharzyk Dwóch królów w Amberze
Mariusz "Anhelius" Anioł Neuroshima
Aleksander "Mag" Gruszczyński Wolsung "O psie, który jeździł koleją"
Jarosław "Shadus" Dyjas Horry Horrorek by Shadus (bez systemu)
Tomasz "Smok" Wolski Dracovard RPG "Smoczy Kieł"
Julia "Bhee" Chodzicka Storyteling "Demoniczne KacVegas"
Paweł "Wiś" Witczak Storyteling
Joanna "Asiek" Wanic Warhammer II edycja

Opisy piątkowych sesji

Sobota

  Konkursy I Konkursy II / Warsztaty Prelekcje I LARP Punkty obozowe I Punkty obozowe II / Prelekcja
10 Magiczne zaklęcia Maga - Aleksander "Mag" Gruszczyński Konkurs filmowy by pi - Piotr "pi" Szczurek Co to jest RPG i "Sczym" to sie je - Jarosław "Shadus" Dyjas "DZIKI LAS" - czyli Goblińskie ZŁO - Tomasz "Smok" Wolski, Monika "Hajduczek" Koseska Gang szuka twardzieli! - Wojownicy szos Najlepiej ubrany demon i anioł - Obóz Anioły i Demony
11
12 Konkurs wiedzy o Earthdawnie - Hubert "Jankoś" Jankowski Sztuka z piwa czyli nauka repusowania - Jarosław "Shadus" Dyjas Prezentacja gry Neuroshima Hex - Karol "Bombiś" Bomba, Katarzyna Sarniak Elfie Nowinki Technologiczne, czyli współczesny łuk myśliwski - Asur Ehtat (Obóz Elfów)
13  Wilkołak Odrzuceni (prezentacja systemu) - Jerzy "Greg" Nowak Totem demonów - Anioły i Demony Nadchodzi Afterbomb RPG - Rafał Olszak
14 Wspólny obiad
15 8x ??? - Aleksandra "Olka" Włodarczyk Jak napisać dobrą książkę? - Jacek Komuda Crystalicum - kryształowa gra fabularna (prezentacja systemu) - Joanna "Aćka" Kruczyk Wycie Kojota - Paweł "Samuraj" Cholewa Wielobój Amberycki - Zamek Amber Konkurs Wszechmocy - Zamek Amber
16 Warsztaty scenariuszowe - Mateusz "Craven" Wielgosz Kobiety w RPG - Anna "drBlonde" Chlebicka Kreacja Cienia - Zamek Amber
17 Do szabli... - Michał Mochocki Dlaczego powstała Neuroshima? - Marcin "Kaczor" Baryłka Łzy Ishy - Asur Ehtat (Obóz Elfów) Łap złodzieja! - Obóz Banitów Konkurs "Mój mały Demon" - Obóz Anioły i Demony
18 "One does not simply walk into Mordor... sober" - Bartosz "Nurgling" Czapnik, Anna "drBlonde" Chlebicka Drama w RPG - z czym to się je? - Ewelina "Ewelinkia" Opryszczko "Magiczny Świat Odmieńców" czyli wstęp do Changeling: The Lost - Marcin "Różyk" Różycki
19 Jeden z Dziesięciu - Zawisza Maria Bzdęga Gra Nim - Maciej "Ślimak" Winnicki trolowisko - Magda "Mada" Karońska Herszt - Obóz Banitów
20 Kalambury Seksmistyczne! - Mikołaj "Sam Szajb" Kowalski Prezentacja Gry Karcianej "Konwój" - Karol "Bombiś" Bomba, Katarzyna Sarniak Magiczne Atuty - Zamek Amber
21 Wręczenie nagród i oficjalne zamknięcie konwentu
22 Pokonwentowa impreza integracyjna
Koncert piosenki żeglarskiej (i nie tylko) Artura "Zibiego" Zdanowicza 

Opisy sobotnich punktów programu

W sobotę o godzinie 16 rozpoczną się sesje finałowe konkursu "Złote Topory".

Przez cały konwent będzie działał świetnie zaopatrzony Games Room w którym planowane są między innymi turnieje w Magic The Gathering (od 15:00 w piątek) oraz w grę karcianą Jakub Wędrowycz.

Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl
could play a key fashion replica watches role in curbing the concussion problem for not just pro football, but many other sports. Earlier this week, fake uk watches 110 of them were found to have CTE, the disease caused by repeated impact to the head.If you don't like the idea of wearing fake replica handbags a fitness tracker clipped to your.your wrist, designer replica handbags now there's a new option: wear one on your face.Oakley outlet, a division of eyewear giant Luxottica rolex datejust replica with Intel