Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Orichalcum » Program » Prelekcje

Prelekcje

Poznaj Barsawię: Travar i Kościany Kodeks
Travar to jedno z najstarszych miast Barsawii. Jego złote wieże znane są w całej prowincji, a niejeden adept chciałby być Czempionem w Wielkiej Grze. Okazuje się, że starożytne cywilizacje pozostawiły po sobie nie tylko Księgi Cierpienia. Zapraszam do zapoznania z historią Kościanego Kodeksu na prelekcji opartej o nowy podręcznik źródłowy do Czwartej Edycji RPG Earthdawn pt. "Travar: Miasto Kupców", czyli pierwszego nowego materiału do ED od lat!
Prowadzenie: Michał "Kosmit" Kosmala

Earthdawna Skok w przeszłość, czyli jak zmieniał się EDek z każdą kolejną edycją
Zerkniemy na poszczególne edycje, od pierwszej po czwartą. Spojrzymy na The Age of Legend i zatrzymamy się na chwilę na trzeciej edycji.
Prowadzenie: Monika "Auraya" Czyżowicz

Ziemia przebudzi się po raz czwarty! Earthdawn 4ED
Świat, który podnosi się po kataklizmie Pogromu nieustannie się zmienia. Wreszcie to samo można powiedzieć o Earthdawnie. Wydana przez Fasa Games Czwarta Edycja przynosi wiele dobrych zmian do naszego ukochanego systemu. Zapraszam do zapoznania się z największymi zmianami na prelekcji poświęconej Czwartej Edycji.
Prowadzenie: Michał "Kosmit" Kosmala

Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl
could play a key fashion replica watches role in curbing the concussion problem for not just pro football, but many other sports. Earlier this week, fake uk watches 110 of them were found to have CTE, the disease caused by repeated impact to the head.If you don't like the idea of wearing fake replica handbags a fitness tracker clipped to your.your wrist, designer replica handbags now there's a new option: wear one on your face.Oakley outlet, a division of eyewear giant Luxottica rolex datejust replica with Intel