Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty

O XX-leciu

31 stycznia 2014 minie dokładnie dwadzieścia lat od rozegrania pierwszej sesji RPG w Rawie Mazowieckiej, co można uznać, za symboliczne powstanie "Toporów".

Z tej właśnie okazji pragniemy bardzo serdecznie zaprosić Was, którzy tworzyliście przez te dwadzieścia lat "Topory", które później przerodziły się w Stowarzyszenie.

Zaprosiliśmy również przedstawicieli zaprzyjaźnionych ekip i osoby ,które pomagały nam organizować Toporiadę i inne imprezy.

Obchody rozpoczną sie 31 stycznia 2014 roku od zagrania sesji RPG, które zorganizujemy dla wszystkich chętnych w piątek (o szczegółach poinformujemy w oddzielnym wydarzeniu), natomiast w sobotę 1 lutego właściwa impreza rozpocznie się w Hotelu Tatar o godzinie 19:00. W programie przewidujemy min. wystawę przypominającą historię Toporów, koncert zespołów:

  • Chaos UC
  • Tomasz "Gr0m" Paciorek (utwory Jacka Kaczmarskiego oraz piosenka żeglarska)

Na miejscu czekać na Was będą gorące posiłki, przystawki, napoje oraz alkohol.
Koszt wstępu - 80 zł.


Wszystkich, którzy zechcą z nami świętować to wyjątkowe wydarzenie, prosimy o jak najszybsze potwierdzenie swojej obecności, a najpóźniej do 25 stycznia 2014 roku. Pewne szczegóły mogą ulec zmianie ale pewne jest to, że każdy z Was otrzyma listownie zaproszenie.

Wszystkich, którzy potwierdzą swoją obecność, prosimy o wpłatę kwoty 80 złotych z dopiskiem "opłata za wstęp" na numer konta:
15 9291 0001 0054 1718 2000 0010
96-200 Rawa Mazowiecka ul.Mszczonowska 21

Z opłaty zwolnieni są Członkowie Honorowi Stowarzyszenia oraz pierwszej ekipy toporowej.

Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl
protect the watch's luxury replica watches case, crown, and bezel at crushing depths, and inherently lending the watch its nickname.So, in keeping with the traditions of the godfather, we have the fully realized Seiko louis vuitton replica handbags Marinemaster SBDB009 (aka: the "Spring Drive Tuna"); a 600m titanium dive replica watch at the apex of four decades of rolex submariner watch dive watch tradition. Granted.