Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Orichalcum » Program » Multisesja: Mistrzowie

Multisesja: Mistrzowie

Monika "Auraya" Czyżowicz

Zakochana w fantastyce od najmłodszych lat i pierwszych pochłoniętych książek. Od ponad dziesięciu lat związana z Earthdawnem jako gracz a od trzech jako Mistrz Gry. Poznała wiele systemów ale zawsze wraca do ukochanego EDka, który popchnął ją na drogę pisarstwa oraz aktywnego konwentowania, bo któż, jak nie ona, będzie zarażał ulubionym systemem kolejnych graczy na konwentach? Sędzia Pucharu Mistrza Mistrzów, współorganizator Festiwalu Fantastyki Cytadela, autorka bloga https://aurayablog.wordpress.com
Earthdawn przyciągnął ją wietrzniakami ;) i wspaniałym, bogatym światem, który pozwala na kreacje tak wielu klimatów, że każdy znajdzie w nim coś dla siebie.

Auraya poprowadzi drużynę Jaspree

Hubert "Jankoś" Jankowski

Z wykształcenia historyk-mediewista, od dwudziestu lat zafascynowany szeroko pojętą fantastyką a przede wszystkim grami fabularnymi. Częściej prowadzi niż gra, zwłaszcza Zew Cthulhu 1980, Monastyr i Earthdawna. Założyciel i prezes Rawskiego Stowarzyszenia Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki „Topory". Koordynator ośmiu edycji konwentu Toporiada, pomysłodawca oraz sędzia odbywającego się na Toporiadzie konkursu na najlepszego gracza i najlepszego MG „Złote Topory". Sędziował również w konkursie „Złote Kości" i Pucharze Mistrza Mistrzów . Koordynował blok RPG na takich konwentach jak Porytkon, Warkon czy SkierCon. Earthdawna pokochał ponieważ daje prawie nieograniczone pole dla wyobraźni MG i graczy, ma fascynujący świat, który łatwo daje się rozwijać i wzbogacać.

Jankoś poprowadzi drużynę Floranuusa

Piotr "Tęcza" Tęczyński

Wychowany na Warhammerze i D&D. Z biegiem lat poznał wiele systemów. Nie boi się eksperymentować z RPG-ami i poznawać nowe światy. Lubi wspomnianego już Warhammera i Monastyr ale to EarthDawn fascynuje go najbardziej. Nie lubi sesji liniowych, ceni sobie elastyczność i zdolność improwizacji u mistrzów gry. Organizator kilku i koordynator jednej z Toporiad. Jego przygoda z ED zaczęła się około 8 lat temu. Od tamtej pory regularnie gra, a od roku prowadzi sesje.

Tęcza poprowadzi drużynę Garlen

Sebastian "Basti" Wawrzyńczyk

Rocznik '78. Informatyk z zawodu. Fantastyką interesuje się od dziecka, książki pochłania od kiedy nauczył się czytać. Uwielbia gry planszowe, a RPG od kiedy dowiedział o nich po raz pierwszy gdzieś koło 1994 roku. Mistrz Gry i gracz od 1995 roku. Jeśli chodzi o systemy RPG nie jest wierny jednemu tytułowi. Woli zmieniać je i testować. Dlatego też mechanika to ważny element każdego systemu. W Earthdawnie zakochany od przeczytania Przewodnika po Barsawii. Uwielbia ten egzotyczny, trochę prymitywny i przepełniony magią świat po apokalipsie pełen poważniejszych i mroczniejszych tematów. Autor bloga: https://beastworm.wordpress.com

Basti poprowadzi drużynę Thystoniusa

Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl