Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Orichalcum » Program » Multisesja

Multisesja

Fabuła

Dawno, dawno temu, jeszcze przed Pogromem, barsawiańskie Pasje nie zabiegały o wyznawców ani nie żywiły zazdrości wobec siebie. Zamiast tego skupiały się na przekazywaniu swoich idei mieszkańcom świata. Różnorodność ludzkiej natury sprawiła, że żadnej z ich nie brakowało wyznawców, więc Pasje wydawały się żyć we wzajemnej harmonii.
Zmienił to Pogrom. Tak, jak zmienił albo zniszczył wiele dobra i piękna w Barsawii. Te mroczne czasy widocznie doprowadziły trzy z dwunastu Pasji do szaleństwa i teraz te trzy pracują nad całkowitym zniszczeniem pozostałych. Samolubnie zapragnęły władzy i wpływów, które posiadali śmiertelni.
Pozostałe Pasje, nieprzywykłe do współpracy ale też i do współzawodnictwa dopiero uczą się reagować i odpowiadać na zagrożenie ze strony szalonych, rzadko stają do otwartej konfrontacji ze swoimi szalonymi krewniakami, zamiast tego używając swoich Głosicieli i wyznawców aby tępili tych, którzy podążają za szalonymi Pasjami. Niektórzy twierdzą, że Pasje spotkają się w końcu na potężnej bitwie, która zniszczy świat dużo bardziej niż zrobił to Pogrom. Inni twierdzą, że szaleństwo, które Pogrom sprowadził na Pasje nie pozwoli im zbyt długo funkcjonować i w końcu odejdą w zapomnienie jak wielu innych aroganckich dyktatorów.
Głosiciele czterech Pasji, Garlen, Thystoniusa, Jaspree i Floranuusa postanowili nie siedzieć z założonymi rękami w oczekiwaniu na wielki konflikt między Pasjami a wziąć sprawy w swoje ręce. Odkryli oni sposób na odwrócenie szaleństwa Pasji i to właśnie Wy, Bohaterowie, pomożecie im w realizacji tego szczytnego celu.

Struktura

Chętni gracze zostaną podzieleni na cztery drużyny, każda przyporządkowana jednej Pasji. Drużyny będą mogły się ze sobą zapoznać w krótkim wprowadzeniu w formie mini LARPa ale każda z nich dostanie swoją, odrębną misję.
Następnie, po wykonaniu misji, drużyny znów się spotkają, podzielą informacjami zaś kilku najlepszych graczy ze wszystkich drużyn zostanie połączonych w jedną drużynę finałową, która będzie miała szansę przywrócić szalonym Pasjom ich przedpogromową świetność.

Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl