Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Orichalcum » Program » Multisesja

Multisesja

Fabuła

Dawno, dawno temu, jeszcze przed Pogromem, barsawiańskie Pasje nie zabiegały o wyznawców ani nie żywiły zazdrości wobec siebie. Zamiast tego skupiały się na przekazywaniu swoich idei mieszkańcom świata. Różnorodność ludzkiej natury sprawiła, że żadnej z ich nie brakowało wyznawców, więc Pasje wydawały się żyć we wzajemnej harmonii.
Zmienił to Pogrom. Tak, jak zmienił albo zniszczył wiele dobra i piękna w Barsawii. Te mroczne czasy widocznie doprowadziły trzy z dwunastu Pasji do szaleństwa i teraz te trzy pracują nad całkowitym zniszczeniem pozostałych. Samolubnie zapragnęły władzy i wpływów, które posiadali śmiertelni.
Pozostałe Pasje, nieprzywykłe do współpracy ale też i do współzawodnictwa dopiero uczą się reagować i odpowiadać na zagrożenie ze strony szalonych, rzadko stają do otwartej konfrontacji ze swoimi szalonymi krewniakami, zamiast tego używając swoich Głosicieli i wyznawców aby tępili tych, którzy podążają za szalonymi Pasjami. Niektórzy twierdzą, że Pasje spotkają się w końcu na potężnej bitwie, która zniszczy świat dużo bardziej niż zrobił to Pogrom. Inni twierdzą, że szaleństwo, które Pogrom sprowadził na Pasje nie pozwoli im zbyt długo funkcjonować i w końcu odejdą w zapomnienie jak wielu innych aroganckich dyktatorów.
Głosiciele czterech Pasji, Garlen, Thystoniusa, Jaspree i Floranuusa postanowili nie siedzieć z założonymi rękami w oczekiwaniu na wielki konflikt między Pasjami a wziąć sprawy w swoje ręce. Odkryli oni sposób na odwrócenie szaleństwa Pasji i to właśnie Wy, Bohaterowie, pomożecie im w realizacji tego szczytnego celu.

Struktura

Chętni gracze zostaną podzieleni na cztery drużyny, każda przyporządkowana jednej Pasji. Drużyny będą mogły się ze sobą zapoznać w krótkim wprowadzeniu w formie mini LARPa ale każda z nich dostanie swoją, odrębną misję.
Następnie, po wykonaniu misji, drużyny znów się spotkają, podzielą informacjami zaś kilku najlepszych graczy ze wszystkich drużyn zostanie połączonych w jedną drużynę finałową, która będzie miała szansę przywrócić szalonym Pasjom ich przedpogromową świetność.

Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl
protect the watch's luxury replica watches case, crown, and bezel at crushing depths, and inherently lending the watch its nickname.So, in keeping with the traditions of the godfather, we have the fully realized Seiko louis vuitton replica handbags Marinemaster SBDB009 (aka: the "Spring Drive Tuna"); a 600m titanium dive replica watch at the apex of four decades of rolex submariner watch dive watch tradition. Granted.