Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty

Lokalizacja  Konwentu

Lokalizacja

Toporiada 2011 odbędzie się na terenie ośrodka harcerskiego w miejscowości Fryszerka koło Inowłodza. Ośrodek jest malowniczo położony w lesie, 200m od rzeki Pilica. Najbliższy dworzec kolejowy znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim. Z tego dworca organizatorzy o podanych wcześniej godzinach będą odbierali uczestników. Dokładna mapa dojazdowa pokazująca jak dotrzeć na Toporiadę znajduje się w dziale Jak dojechać.

Konwent ma charakter plenerowy, którego duża cześć atrakcji odbywa się na wolnym powietrzu ewentualnie w namiotach harcerskich. Nocleg odbywa się pod namiotami, które goście muszą przywieźć sobie sami, choć z drugiej strony, kto sypia na konwencie...

Bardziej wymagający uczestnicy będą mogli wynająć sobie łóżko w jednym z domków znajdujących się na terenie ośrodka. Cena takiego miejsca noclegowego to 30zł za dobę.

Dla uczestników będą dostępne toalety, prysznice z ciepłą wodą, prąd.

1
2
3
4
5
6
7
8
9
10
11
12
Strona 1 z 1 [1]
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl
protect the watch's luxury replica watches case, crown, and bezel at crushing depths, and inherently lending the watch its nickname.So, in keeping with the traditions of the godfather, we have the fully realized Seiko louis vuitton replica handbags Marinemaster SBDB009 (aka: the "Spring Drive Tuna"); a 600m titanium dive replica watch at the apex of four decades of rolex submariner watch dive watch tradition. Granted.