Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2009 » Laureaci konkursów

Laureaci konkursów Toporiady 2009

"Lwia Wątroba"

Niebezpieczne konkursy RPG na świeżym powietrzu
Jury: Rafał "Kraszan" Kraska

I miejsce: Drużyna Tar-Ło!


"More Than Meets The Eye"

konkurs wszechwiedzy o uniwersum Transformers
Jury: Piotr "Ziemek" Ziętek

I miejsce: Jan "Illeaden" Szymborski

Wyróżnienie: Marcin Piotr "Ogr Dwugłowy" Antosik-Tęczyński


Kalambury RPG 

Jury: Piotr "Banan" Banasiński

I miejsce: Drużyna "Twoja Stara" - ekipa z Krakowa


Konkurs Literacki

Jury: Magdalena "Wiewka" Kalinowska

I miejsce: Grom


"Jesteś tylko pionkiem w grze"

bardzo RPGowa gra planszowa
Jury: Martyna „Tysia” Ciszewska, Emilia „Amelka” Szymańska

I miejsce:


Konkurs w Jungle Speeda

Jury: Konrad „K8” Kaczmarek

I miejsce:


Konkurs Monastyrowy

Jury: Hubert "Jankoś" Jankowski

I miejsce: Rafał "Kraszan" Kraska

II miejsce: Tomasz "Smok" Wolski


Konkurs rysunkowy

Jury: Martyna „Tysia” Ciszewska

I miejsce:


Nietypowy konkurs narracyjny

Jury: Hubert "Jankoś" Jankowski, Lidia "Vermore" Kuzyniak

I miejsce: Mariusz "Anhelius" Anioł


Konkurs fantastycznych przebrań

Jury: Katarzyna „Bączek” Jastrzębska, Aleksandra „Badi” Badowska

I miejsce: Joanna "Aćka" Kruczyk, Piotr "Sąsiad" Witczak


Konkurs wiedzy o filmach fantastycznych

Jury: Piotr „Ziemek” Ziętek

I miejsce: Joanna "Asiek" Wanic


Konkurs Tolkienowski

Jury: Hubert „Jankoś” Jankowski

I miejsce: Konrad "Rijel" Kacprzak


Konkurs Zombi

Jury: Wojciech „Prozac” Anuszczyk

I miejsce: Marcin "Mardock" Antosik, Piotr "Urban Ninja" Tęczyński, Grom


Konkurs XVII wieczno fantastyczny

Jury: Tomasz „Smok” Wolski

I miejsce: Mateusz "Inkwizytor" Budziakowski


"Głupota z klasą"

konkurs dla inteligentnych inaczej
Jury: Michał „Podczah” Podczaski

I miejsce: Wojciech "Prozac" Anuszczyk, Mateusz "Yagarn"

III miejsce: Maciej "Ślimak" Winnicki, Piotr "Suja" Sujka


"Kto wydupcyć córka wodza?!"

orkowy konkurs w konwencji LARPa
Jury: Orczy Obus

I miejsce: Piotr "Gandalf II" Sujka


"Łapać Elfa!"

spontaniczny orczy konkurs
Jury: Orczy Obus

I miejsce: Piotr "Elfozłapacz" Sujka


Konkursy szamanowe chmielniakowe

różne konkursy podczas święta chmielniaka szamanowego
Jury: Orczy Obus

I miejsce: Walnąć wtedy totem, nie pamiętać kto wygrać konkursa potem

Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl