Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2009 » Laureaci konkursów

Laureaci konkursów Toporiady 2009

"Lwia Wątroba"

Niebezpieczne konkursy RPG na świeżym powietrzu
Jury: Rafał "Kraszan" Kraska

I miejsce: Drużyna Tar-Ło!


"More Than Meets The Eye"

konkurs wszechwiedzy o uniwersum Transformers
Jury: Piotr "Ziemek" Ziętek

I miejsce: Jan "Illeaden" Szymborski

Wyróżnienie: Marcin Piotr "Ogr Dwugłowy" Antosik-Tęczyński


Kalambury RPG 

Jury: Piotr "Banan" Banasiński

I miejsce: Drużyna "Twoja Stara" - ekipa z Krakowa


Konkurs Literacki

Jury: Magdalena "Wiewka" Kalinowska

I miejsce: Grom


"Jesteś tylko pionkiem w grze"

bardzo RPGowa gra planszowa
Jury: Martyna „Tysia” Ciszewska, Emilia „Amelka” Szymańska

I miejsce:


Konkurs w Jungle Speeda

Jury: Konrad „K8” Kaczmarek

I miejsce:


Konkurs Monastyrowy

Jury: Hubert "Jankoś" Jankowski

I miejsce: Rafał "Kraszan" Kraska

II miejsce: Tomasz "Smok" Wolski


Konkurs rysunkowy

Jury: Martyna „Tysia” Ciszewska

I miejsce:


Nietypowy konkurs narracyjny

Jury: Hubert "Jankoś" Jankowski, Lidia "Vermore" Kuzyniak

I miejsce: Mariusz "Anhelius" Anioł


Konkurs fantastycznych przebrań

Jury: Katarzyna „Bączek” Jastrzębska, Aleksandra „Badi” Badowska

I miejsce: Joanna "Aćka" Kruczyk, Piotr "Sąsiad" Witczak


Konkurs wiedzy o filmach fantastycznych

Jury: Piotr „Ziemek” Ziętek

I miejsce: Joanna "Asiek" Wanic


Konkurs Tolkienowski

Jury: Hubert „Jankoś” Jankowski

I miejsce: Konrad "Rijel" Kacprzak


Konkurs Zombi

Jury: Wojciech „Prozac” Anuszczyk

I miejsce: Marcin "Mardock" Antosik, Piotr "Urban Ninja" Tęczyński, Grom


Konkurs XVII wieczno fantastyczny

Jury: Tomasz „Smok” Wolski

I miejsce: Mateusz "Inkwizytor" Budziakowski


"Głupota z klasą"

konkurs dla inteligentnych inaczej
Jury: Michał „Podczah” Podczaski

I miejsce: Wojciech "Prozac" Anuszczyk, Mateusz "Yagarn"

III miejsce: Maciej "Ślimak" Winnicki, Piotr "Suja" Sujka


"Kto wydupcyć córka wodza?!"

orkowy konkurs w konwencji LARPa
Jury: Orczy Obus

I miejsce: Piotr "Gandalf II" Sujka


"Łapać Elfa!"

spontaniczny orczy konkurs
Jury: Orczy Obus

I miejsce: Piotr "Elfozłapacz" Sujka


Konkursy szamanowe chmielniakowe

różne konkursy podczas święta chmielniaka szamanowego
Jury: Orczy Obus

I miejsce: Walnąć wtedy totem, nie pamiętać kto wygrać konkursa potem

Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl
could play a key fashion replica watches role in curbing the concussion problem for not just pro football, but many other sports. Earlier this week, fake uk watches 110 of them were found to have CTE, the disease caused by repeated impact to the head.If you don't like the idea of wearing fake replica handbags a fitness tracker clipped to your.your wrist, designer replica handbags now there's a new option: wear one on your face.Oakley outlet, a division of eyewear giant Luxottica rolex datejust replica with Intel