Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty

Złote Topory - Laureaci

2013

Najlepszy Mistrz Gry
I nagroda - Jakub "Lemek" Leman
II nagroda - Hubert "Jankoś" Jankowski
III nagroda - Tomasz "Smok" Wolski

Najlepszy gracz
I nagroda - Katarzyna "Elwira" Pietrasik
II nagroda - Aleksander "Sidinan" Boguta
III nagroda - Roksana Majewska

Najlepszy Początkujący gracz
Monika Sylwant
Milena "Milenka" Sekuter - wyróżnienie

 

2012

Najlepszy Mistrz Gry:
I nagroda - Tomasz "Smok" Wolski
II nagroda - Hubert "Jankoś" Jankowski
III nagroda - Anna "drBlonde" Chlebicka
IV nagroda - Artur "Czcibor" Maziarczuk

Najlepszy gracz:
I nagroda - Michał Mochocki
II nagroda - Maciej "Kanem" Błaszczyk
III nagroda - Anna Nalepa

Najlepszy początkujący gracz:
Małgorzata "Gosza" Stępniewska

Najlepszy obóz tematyczny na Toporiadzie:
Najlepsza Charakteryzacja - Zamek Amber
Najlepsza Baza - Obóz Banitów
Najlepsze Atrakcje - Obóz Banitów

2011

Najlepszy Mistrz Gry:
I nagroda - Szymon "neishin" Szweda
II nagroda - Rafał "Kraszan" Kraska
III nagroda - Tomasz "Smok" Wolski
IV nagroda - Wojciech "Prozac" Anuszczyk

Najlepszy gracz:
I nagroda - Konrad "K8" Kaczmarek
II nagroda - Joanna "Draca" Wolska
III nagroda - Andrzej "Igua" Morkisz

Najlepszy początkujący gracz:
Katarzyna "Tyche" Kłosowska

Najlepszy obóz tematyczny na Toporiadzie:
Obóz Kapłanów - Armia Goblinów

2010

Najlepszy Mistrz Gry:
I nagroda - Wojciech Rzadek
II nagroda - Mateusz "Inkwizytor" Budziakowski
III nagroda - Tomasz "Smok" Wolski
IV nagroda - Piotr "Banan" Banasiński

Najlepszy Gracz:
I nagroda - Andrzej "Igua" Morkisz
II nagroda - Tomasz "Gr0m" Paciorek
III nagroda - Katarzyna "Elwira" Pietrasik

Najlepszy początkujący gracz:
Sonia "Sonic" Żaczkiewicz

2009

Najlepszy Mistrz Gry:
I nagroda - Tomasz "Smok" Wolski 
Wyróżnienie - Piotr "Sekret" Sekrecki

Najlepszy Gracz:
I nagroda - Artur "Artut" Machlowski
Wyróżnienie - Katarzyna "Bączek" Jastrzębska
Wyróżnienie - Mateusz "Inkwizytor" Budziakowski

Najlepszy początkujący gracz:
Tomasz "Dahgart" Białek

2008

Najlepszy Mistrz Gry:
I nagroda - Wojciech "Prozac" Anuszczyk
Wyróżnienie - Piotr "Sąsiad" Witczak
Wyróżnienie - Andrzej "Igua" Morkisz

Najlepszy Gracz:
I nagroda - Emilia "Amelka" Szymańska
Wyróżnienie - Agnieszka Morkisz
Wyróżnienie - Patryk "Sknerus" Kopeć

Najlepszy początkujący gracz:
Urszula Jaskulska

Najlepsza sesja:
Storyteling prowadzony przez Macieja "Ślimaka" Winnickiego

Gracze:
Emilia "Amelka" Szymańska
Katarzyna "Bączek" Jastrzębska
Aleksandra "Tulia" Kubacka
Piotr "HotShot" Piech

Najmłodszy uczestnik konwentu:
Alicja Mochocka

2007

Najlepszy Mistrz Gry:
I nagroda - Adam "Savarian" Wojdalski
Wyróżnienie - Piotr "Banan" Banasiński

Najlepszy Gracz:
I nagroda - Maciej "Ślimak" Winnicki
Wyróżnienie - Aleksandra "Tulia" Kubacka

Najlepszy scenariusz:
Daniel "Wnuk Mahometa" Tęczyński

2006

Najlepszy Mistrz Gry:
I nagroda - Wojciech "Prozac" Anuszczyk
Wyróżnienie - Piotr "Sekret" Sekrecki

Najlepszy Gracz:
I nagroda - Konrad "k8" Karczmarek
Wyróżnienie - Piotr "Tęcza" Tęczyński

Najlepszy scenariusz:
Maciej "Ślimak" Winnicki

Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl