Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Toporiada » Toporiada 2011 » Jak dojechać

Jak dojechać na  konwent

Jak dojechać

Fryszerka jest położona na trasie Inowłódz Radom. W Inowłodzu pierwsza droga w lewo tuż za mostem na Pilicy. Są wyraźne drogowskazy na Radom i Białobrzegi, broń boże na Opoczno.

W Fryszerce przy smażalni ryb skręcamy w lewo za parkingiem w las, następnie prosto 300 m i skręcamy w prawo, dalej 500 m prosto i skręcamy w lewo 200 m i już konwent.
Ponadto w samej Fryszerce znajdują się dobrze widoczne znaki kierujące do ośrodka harcerskiego ze strzałkami wskazującymi drogę do owego.

Najbliższy dworzec PKP znajduje się w Tomaszowie Mazowieckim.

Informujemy, że w niżej podanych porach samochód Toporiadowy będzie odbierał uczestników konwentu z dworca PKS w Inowłodzu. Jednocześnie zawiadamiamy, że nie będzie w tym roku busa odbierającego uczestników z dworca PKP w Tomaszowie Mazowieckim.

  • Czwartek
    16:15 i 17:40
  • Piątek
    12:35 i 14:00

 

Mapa dojazdu

Namiary GPS Stanicy ZHP w miejscowości Fryszerka

N 51 31 29 42
E 20 16 12 10

Jak dojechać?

Kierujemy się na miejscowość Inowłódz (tomaszowskie). Gdy dojedziemy do Inowłodza kierujemy się na Białobrzegi-Radom. Mijamy most na rzece Pilicy i za nim kierunek Radom. Skręcamy w lewo (jeśli ktoś dotarł od strony Opoczna, to tuż za wiazdem do Inowłodza skręca na Radom w prawo).

Po około 3 km wjeżdzamy (kierując się drogą z pierwszeństwem - czyli w zasadzie cały czas prosto) do Fryszerki, zwalniamy ostro na zakręcię prawostronnym (uwaga policja) i tuż za nim po prawej stronie mamy smażalnie rybek (zdjęcie nr 1).

zdjęcie nr 1

Za smażalnią po lewej stronie znajduje się parking, na który skręcamy i jedyną drogą wiodącą z niego, kierujemy sie w las (zdjęcia nr 2).

zdjęcie nr 2

Drogą w lesie kierujemy się prosto, aż do rozwidlenia gdzie skręcamy w prawo (jest to jedyne rozwidlenie nie oznakowane - zdjęcie nr 3).

zdjęcie nr 3

Dalej dukcikiem leśnym do kolejnego skrzyżowania (te już mają oznaczenia i kierujemy sie na Stanice ZHP - zdjęcie nr 4).

zdjęcie nr 4

Jadąc prosto, dalej mijamy młody wyrąb lasku. Powolutku ostrożnie docieramy do kolejnego oznakowanego skrzyżowania (zdjęcie nr 5 i 6 - wyrąb, zdjęcie nr 7 - ostatnie ważne skrzyzowanie).

zdjęcie nr 5  zdjęcie nr 6 zdjęcie nr 7

Dalej już jedziemy obok stanicy. Możemy zaparkować przy bramie lub objechać i wjechać na ośrodek (zdjęcia nr 8, 9, 10).

zdjęcie nr 8 zdjęcie nr 9 zdjęcie nr 10

Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl
could play a key fashion replica watches role in curbing the concussion problem for not just pro football, but many other sports. Earlier this week, fake uk watches 110 of them were found to have CTE, the disease caused by repeated impact to the head.If you don't like the idea of wearing fake replica handbags a fitness tracker clipped to your.your wrist, designer replica handbags now there's a new option: wear one on your face.Oakley outlet, a division of eyewear giant Luxottica rolex datejust replica with Intel