Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Imprezy
Piątek, 2 Listopada 2012

Serdecznie dziękujemy sklepowi "Alf", który po raz kolejny wesprze naszą inicjatywę, czyli Topogranie!

 
 
V edycja Topogrania
Środa, 31 Października 2012

Rawskie Stowarzyszenie Miłośników gier Fabularnych i Fantastyki "Topory" serdecznie zaprasza najmłodszych i tych trochę starszych mieszkańców Rawy na V edycję Topogrania - Rawskiego Dnia Gier. Tym razem spotykamy się w Bibliotece dla dzieci (obok dużego Kościoła). W programie jak zwykle liczne konkursy z nagrodami, gry planszowe i towarzyskie, quizy, karaoke, turniej w grę karcianą Magic the Gathering i wiele innych atrakcji. Rozpoczynamy o godzinie 10:00. Do zobaczenia!

Poniedziałek, 22 Października 2012

Z przyczyn niezależnych od organizatorów nastąpiła zmiana drugiego filmu. Zamiast Gran Torino odbędzie się projekcja filmu "Slumdog - Milioner z ulicy", zdobywcy 8 oscarów w roku 2009.  Do zobaczania!

Środa, 17 Października 2012

Po wakacyjnej przerwie do rawskiego kina "Roma" wracają Rawskie Noce Filmowe. Tym razem proponujemy kinomanom mały przegląd jednych z najlepszych filmów roku 2008, czyli "W sieci kłamstw" m.in. z Leonardo Di Caprio i Russellem Crowe, a następnie "Gran Torino" z Clintem Eastwoodem w roli Walta Kowalskiego, amerykańskiego weterana wojennego z polskimi korzeniami. Zapraszamy wszystkich spragnionych kinowych emocji już 27 października o godzinie 22 30, tradycyjnie do rawskiego kina "Roma"

Do zobaczenia!

Poniedziałek, 23 Lipca 2012

Łącznie 115 kinomanów zasiadło wygodnie w fotelach rawskiego MDK-u by razem z nami przeżyć przygody, które od wielu lat są uznawane za klasykę fantastyki. Dziękujemy wszystkim serdecznie za przybycie. Wakacje to czas krótkiego odpoczynku od comiesięcznych spotkań w ramach Rawskich Nocy Filmowych, ale prosimy o niezapominanie o nas, bo zaraz po przerwie wakacyjnej możecie spodziewać się wielu nowych atrakcji związanych z projekcjami, które tradycyjnie będzie organizować Rawskie Stowarzyszenie TOPORY. Więcej informacji już w drugiej połowie sierpnia. Do zobaczenia!

Sobota, 21 Lipca 2012

W sobotę, 23 czerwca 2012 roku w Miejskim Domu Kultury odbyła się druga edycja Rawskich Nocy Filmowych. Na projekcję dwóch części przygód ekscentrycznego detektywa, Sherlocka Holmesa przyszło ponad 170 osób. Organizatorzy uważają tę edycję RNF za bardzo udaną, frekfencja, jak mówią, przeszła ich oczekiwania, a i ludzie ponoć bawili się świetnie. Może to potwierdzić fakt iż większość przybyłych do kina osób, pozostała w swoich fotelach do końca drugiej części Sherlocka Holmesa.

Plażowa edycja Topogrania
Poniedziałek, 16 Lipca 2012

Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory" zaprasza 22 lipca na brodzik nad zalewem "Tatar" na czwartą edycję Topogrania tym razem w wersji plażowej. W planach liczne gry i zabawy zręcznościowo-ruchowe oraz wiele innych atrakcji. Początek o godzinie 11:00.

Także nad brodzikiem zalewu "Tatar" Młodzieżowa Rada Miasta będzie organizuje konkurs na budowlę z piasku. Zapisy o godzinie 13.

Strona 28 z 36 [1] [2] [3] ... [13] [14] [15] ... [26] [27] [28] [29] [30] ... [34] [35] [36]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl