Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Imprezy
Czwartek, 14 Czerwca 2012

W ramach kolejnej odsłony Rawskich Nocy Filmowych w Miejskim Domu Kultury odbędzie się projekcja dwóch części przygód ekscentrycznego detektywa, Sherlocka Holmesa. Rolę tytułową odgrywa niezastąpiony Robert Downey Jr. (Iron Man, The Avangers), a partneruje mu Jude Law (Wzgórze Nadziei, Hugo i jego wynalazek). Pokaz już w sobotę, 23 czerwca o godzinie 22:30. Zapraszamy wszystkich rawskich kinomanów!

Środa, 23 Maja 2012

Trzecia edycja Topogrania - Rawskiego Dnia Gier odbyła się 20 maja na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich i tym razem była częścią Rawskiej Majówki. Jak zwykle bawiliśmy się świetnie, zarówno My organizatorzy jak i nasi goście - Ci młodsi i Ci starsi. :) Podczas tej edycji Topogrania mieliśmy do zaoferowania jeszcze więcej gier i konkursów. Nasze stoisko przyciągnęło mnóstwo osób i przez cały czas naszej obecności na Rawskim Zamku mieliśmy komplet zainteresowanych. Po prostu było super. Dziękujemy, za możliwość aktywnego uczestniczenia w Rawskiej Majówce. Dziękujemy raz jeszcze wszystkim naszym sponsorom za pomoc. Dziękujemy również wszystkim entuzjastom gier za liczne przybycie na nasze Topogranie. Do zobaczenia podczas następnej edycji!

Wtorek, 22 Maja 2012

Tęskniliście? Mamy nadzieję, że nie daliśmy na siebie zbyt długo czekać. Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "TOPORY", podobnie jak w zeszłym roku, będzie organizatorem nocnych pokazów filmowych w rawskim MDK-u. Pierwsza odsłona? Już 2 czerwca! Repertuar? Na pierwszy ogień w tym roku idą dwa rewelacyjne filmy wyprodukowane przez duet Rodriguez/Tarantino, czyli "Sin City" i, absolutny klasyk gatunku, film uhonorowany Oscarem, Złotym Globem i Złotą Palmą w Cannes - "Pulp Fiction". Druga okazja zobaczenia tych dwóch filmów może się nie powtórzyć, także w czerwcowy, sobotni wieczór zabierzcie też znajomych! Do zobaczenia na miejscu!

Sponsorzy III edycji Topogrania -  Rawskiego Dnia Gier
Czwartek, 17 Maja 2012

Niemal codziennie powiększa się lista sponsorów ,którzy wspierają wyjątkową bo odbywającą się w czasie rawskiej majówki III edycję Topogrania. Dotychczas wsparli Nas:

Serdecznie dziękujemy!!!

Zdjęcia z LAN.ARENY v2
Środa, 16 Maja 2012

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z drugiej odsłony LAN.ARENY.

Topogranie - Rawski Dzień Gier edycja III
Środa, 9 Maja 2012

Rawskie Stowarzyszenie Miłośników Gier Fabularnych i Fantastyki "Topory" serdecznie zaprasza na Trzecią Edycję Topogrania - Rawskiego Dnia Gier. Tym razem bawimy się w ramach Rawskiej Majówki 2012. Będziemy na Was czekać w niedzielę 20 maja na dziedzińcu Zamku Książąt Mazowieckich. Startujemy o 14:00. Jak zawsze czeka na Was mnóstwo gier - planszowych, logicznych, karcianych a także dużo zabaw, konkursów i innych atrakcji. Nie może Was tam zabraknąć!

Druga edycja turnieju LAN.ARENA za nami
Wtorek, 8 Maja 2012

Tym razem mieliśmy okazję zagrać w grę Call of Duty. W czasy drugiej wojny światowej przenieśliśmy się 1 maja, ponownie w bardzo nowoczesnej pracowni komputerowej Zespołu Szkół - Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej. Zacięta rywalizacją, cenne nagrody dzięki firmom CD-Projekt oraz Techland, rehabilitacja drużyny TOPORÓW i odrobiona przez organizatorów lekcja z pierwszej edycji - Tak wyglądała LAN.AENA v2.

Strona 22 z 28 [1] [2] [3] ... [10] [11] [12] ... [20] [21] [22] [23] [24] ... [26] [27] [28]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl