Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Imprezy
Sponsorzy IX edycji Topogrania
Wtorek, 29 Kwietnia 2014

Serdecznie dziękujemy sponsorom IX edycji Topogrania: firmie Rebel.pl, sklepom "ALF" oraz "Omega" za ufundowanie nagród dla naszych najmłodszych!

 

Poniedziałek, 28 Kwietnia 2014

18.04.2014 - Czwarta sesja żeńskiej ekipy "PATIO", podczas której dziewczyny rozkręciły poszukiwania Coriny Schreiber i przekonały się co grozi za włamanie do domu pogrzebowego w miasteczku pełnym przesądnych ludzi...lecz przy takiej drużynie nawet nieboszczyk nie będzie smutny!

22.04.2014 - Testowanie gry planszowej "Źródło". Solidne sześciogodzinne testy podczas dwóch gier. Komplet graczy (6) pozwolił rozwinąć skrzydła i wycisnąć z mechaniki ile się tylko da co pozwoliło na znacznie lepsze zrozumienie całej planszówki.Starcie zakończone remisem 1 : 1 pomiędzy badaczami tajemnic a duchami znanych sieradzan.

26.04.2014. Dwudziesty szósty kwietnia i 26-ta sesja ekipy KEIRA kiedy to powrócił stary znajomy gracz z pierwszej kampanii Fallouta (Remo Williams odgrywany przez Bartka Piotrowskiego). Niemal dekada przerwy nie zmieniła nic z jego instynktu bohatera pustkowii a doświadczenie Remo i znajomość mechanizmu Fallouta pozwoliły całej ekipie wyjść cało z zasadzki zastawionej przez łowców niewolników...

27.04.2014 Turniej Magic :The Gethering w formacie LEGACY, który pozwalał graczom na sprawdzenie swoich umiejętności w starciu z najmocniejszymi taliami. Chętnych więcej niż miejsc ale mocna drużyna ze Skierniewic pokazała rawskim graczom kto w okolicy włada magią jak należy zajmująca całe podium...Turniej w znakomitej atmosferze i tylko szkoda, że Rawa nie wystawiła więcej graczy

Topogranie edycja IX
Poniedziałek, 28 Kwietnia 2014

Wszystkich miłośników gier planszowych i nie tylko bardzo serdecznie zapraszamy na już ósmą odsłonę Topogrania, tym razem w ramach Festynu "Radosne święto" odbywającego się 3 maja nad rawskim zalewem Tatar.

Przygotujemy dla Was oczywiście jak zawsze mnóstwo gier planszowych oraz logicznych. Będziecie mogli zmierzyć się w turnieju gry Crokinole oraz Jengi, wziąć udział w konkursie plastycznym, zaprezentować swoje możliwości, nie tylko wokalne, w naszymi mini "Mam talent". Czekają na Was również kalambury z zabawnymi hasłami oraz quizy ale to już pozostanie tajemnicą aż do Topogrania :)

Mamy nadzieję, że spędzimy z Wami czas wspólnie na świetnej zabawie! Do zobaczenia! :)

Poniedziałek, 28 Kwietnia 2014
22.03.2014

24 sesja ekipy KEIRA. Po dość niefortunnych wydarzeniach drużyna "Angelika" została rozbita przez gang łowców niewolników a 2 ocalałych połączyło siły z 3 nowych graczy RPG i ruszyło dalej na południe by wypełnić swą misję przy okazji wyrywając się ze szponów pustynnych świrów.

05.03.2014

Trzecia sesja ekipy "PATIO" pierwszego żeńskiego składu RPG w Rawie. Dziewczyny miały za zadanie zbadać tajemnicę zachowania oraz zniknięcia nastolatki Coriny Schreiber wplatanej w jakąś nietypową aferę przy której
'dymek" za garażami to pikuś...

06.03.2014

Turniej Magic: The Gathering MODERN. z Losowymi nagrodami ze starszych edycji. Na uwagę zasługuje fakt że przepakowana talia kontrolna Dawida "Walliego" Skowrońskiego nie dała rady "jadowitej" strategii naszego gościa ze Skierniewic Krystiana Neubauera broniąc się dzielnie lecz w końcu poddając mecz finałowy

13.04.2014

25 sesja Ekipy KEIRA . Bohaterowie umknęli pościgowi gangu porywaczy wpadając w kolejne tarapaty lecz tym razem to ich mała podopieczna Keira przygotowała makiaweliczny plan usunięcia niewygodnej towarzyszki Liliany (bo to zła kobieta była) a wszystko za pomocą starych antagonistów i pokładów skrywanej nienawiści. co jak co plan się powiódł w końcu ekipa może nazwać się prawdziwie wolną...

 

Piątek, 21 Marca 2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fantastyki i nie tylko na pierwszy Rawski Dzień RPG. Wszyscy, którzy jeszcze nigdy nie grali w RPG oraz Ci, którzy coś już o tym wiedzą będą mogli się przekonać, jak wygląda świat gier fabularnych. Przedstawimy Wam świat fantastyki widziany oczami Toporów. Najpierw zaprosimy Was na krótki wstęp, w którym powiemy jak wygląda sesja RPG, a później Mistrzowie Gry zabiorą Was w świat wyobraźni!

Jeśli jednak jesteście na tyle niecierpliwi, że nie możecie się doczekać następnej soboty, w linku poniżej znajdziecie przedsmak tego, co Was spotka podczas pierwszego Rawskiego Dnia RPG! :)

http://topory.org/pl,to-rpg-i,156

Spotykamy się 29 marca o godzinie 15:00 pod supermarketem Carefour na ulicy Tomaszowskiej, a później wspólnie udamy się do naszej toporowej siedziby. Dlatego prosimy o punktualne przybycie :)

Zapowiedzi sesji pojawią się już niedługo, dlatego pilnie obserwujcie to wydarzenie :)

Środa, 19 Marca 2014

W pierwszy dzień wiosny w Gimnazjum numer 2 odbędzie się kolejny turniej Magic the Gathering.

Po raz pierwszy w Rawskich rozgrywkach Magic: The Gathering wystawiona zostanie żeńska drużyna.Turniej w formacie MODERN, obowiązują  60-kartowe talie, wymagane będą pełne spisy talii oraz 100% deckcheck (nie tylko pod kątem zgodności z formatem) Mecze toczone do 2 wygranych gier, po 45 minut na każdą rundę. Turniej współorganizuje Stowarzyszenie "Topory".

Środa, 12 Marca 2014

23.02.2014

23-cia sesja ekipy ANGELIKA, której bohaterowie wyruszyli z Keirą na południe półwyspu florydzkiego i jednocześnie skupiając na sobie uwagę wszystkich tych, których chcieli uniknąć a ich arogancja może okazać się ich zgubą

23.02.2014
Pierwsza sesja ekipy PATIO złożonej w 100% z dziewczyn zafascynowanych grami fabularnymi. Przygody łączą się z kampanią poprzednich drużyn ale przez wzgląd na konflikt interesów szczegóły scenariusza pozostaną na razie ukryte...

08.03.2014

Jubileuszowa sesja Fallouta, która odbyła się dokładnie rok po rozpoczęciu kampanii "The Passage". Podczas spotkania zaszły spore zmiany gdyż ekipę opuściły trzy postaci robiąc miejsce dla 3 nowych graczy, którzy po raz pierwszy zetknęli się z RPG i znakomicie wczuli w nowe role. W czasie przygody gracze mogli przekonać się jak wygląda manipulowanie informacjami i interakcja ze światem a co najistotniejsze przekonali się że w RPG nie ma granic :)

09.03.2014

Turniej Magic :The Gathering COMMANDER. Drugi w Rawie turniej w casualowym i coraz popularniejszym formacie Commander sprawdzający umiejętności graczy pod kątem budowania talii z legendarnym przywódcą. Zwycięstwo przypadło Dawidowi Kunzowi i jego zielonej hordzie Elfickich wojowników dowodzonych przez Ezuriego. Gratulujemy.

Strona 18 z 33 [1] [2] [3] ... [8] [9] [10] ... [16] [17] [18] [19] [20] ... [24] [25] [26] ... [31] [32] [33]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl