Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Imprezy
Piątek, 21 Marca 2014

Serdecznie zapraszamy wszystkich miłośników fantastyki i nie tylko na pierwszy Rawski Dzień RPG. Wszyscy, którzy jeszcze nigdy nie grali w RPG oraz Ci, którzy coś już o tym wiedzą będą mogli się przekonać, jak wygląda świat gier fabularnych. Przedstawimy Wam świat fantastyki widziany oczami Toporów. Najpierw zaprosimy Was na krótki wstęp, w którym powiemy jak wygląda sesja RPG, a później Mistrzowie Gry zabiorą Was w świat wyobraźni!

Jeśli jednak jesteście na tyle niecierpliwi, że nie możecie się doczekać następnej soboty, w linku poniżej znajdziecie przedsmak tego, co Was spotka podczas pierwszego Rawskiego Dnia RPG! :)

http://topory.org/pl,to-rpg-i,156

Spotykamy się 29 marca o godzinie 15:00 pod supermarketem Carefour na ulicy Tomaszowskiej, a później wspólnie udamy się do naszej toporowej siedziby. Dlatego prosimy o punktualne przybycie :)

Zapowiedzi sesji pojawią się już niedługo, dlatego pilnie obserwujcie to wydarzenie :)

Środa, 19 Marca 2014

W pierwszy dzień wiosny w Gimnazjum numer 2 odbędzie się kolejny turniej Magic the Gathering.

Po raz pierwszy w Rawskich rozgrywkach Magic: The Gathering wystawiona zostanie żeńska drużyna.Turniej w formacie MODERN, obowiązują  60-kartowe talie, wymagane będą pełne spisy talii oraz 100% deckcheck (nie tylko pod kątem zgodności z formatem) Mecze toczone do 2 wygranych gier, po 45 minut na każdą rundę. Turniej współorganizuje Stowarzyszenie "Topory".

Środa, 12 Marca 2014

23.02.2014

23-cia sesja ekipy ANGELIKA, której bohaterowie wyruszyli z Keirą na południe półwyspu florydzkiego i jednocześnie skupiając na sobie uwagę wszystkich tych, których chcieli uniknąć a ich arogancja może okazać się ich zgubą

23.02.2014
Pierwsza sesja ekipy PATIO złożonej w 100% z dziewczyn zafascynowanych grami fabularnymi. Przygody łączą się z kampanią poprzednich drużyn ale przez wzgląd na konflikt interesów szczegóły scenariusza pozostaną na razie ukryte...

08.03.2014

Jubileuszowa sesja Fallouta, która odbyła się dokładnie rok po rozpoczęciu kampanii "The Passage". Podczas spotkania zaszły spore zmiany gdyż ekipę opuściły trzy postaci robiąc miejsce dla 3 nowych graczy, którzy po raz pierwszy zetknęli się z RPG i znakomicie wczuli w nowe role. W czasie przygody gracze mogli przekonać się jak wygląda manipulowanie informacjami i interakcja ze światem a co najistotniejsze przekonali się że w RPG nie ma granic :)

09.03.2014

Turniej Magic :The Gathering COMMANDER. Drugi w Rawie turniej w casualowym i coraz popularniejszym formacie Commander sprawdzający umiejętności graczy pod kątem budowania talii z legendarnym przywódcą. Zwycięstwo przypadło Dawidowi Kunzowi i jego zielonej hordzie Elfickich wojowników dowodzonych przez Ezuriego. Gratulujemy.

Środa, 5 Lutego 2014

30.01.2013
Sesja ekipy ANGELIKA która, była odskocznią od głównej storylinii. Gracze mogli przekonać się jak prowadzi przygody Maciej "Reiver" Kłos oraz wziąć udział w szaleńczych Igrzyskach gdzie spryt i umiejętności musiały pokonać grube portfele i prywatne armie żądnych rozrywki watażków.

02.02.1014
Trzeci i ostatni turniej łączony Magic:The Gathering, w formacie LEGACY, w którym gracze mogli korzystać z najmocniejszych kart jakie posiadają dodatkowo pomagając sobie legendarnym stworem tzw. Commanderem. Po zaciętej walce finałowej pomiędzy superszybką magią czerwonej talii palącej i niszczącej wszystko i wszystkich a białą talią opartą na równie szybkim odzyskiwaniu punktów życia ostatecznie zatriumfowały siły prawa i porządku Filipa Zimeckiego, którego biały deck zostawił resztę w tyle i zapewnił chwalebne zwycięstwo przerywając niemal 2-letnią hegemonię czerwonego koloru Magica.

02.02.2014
Druga sesja Ekipy ANGELIKA i druga cześć Igrzysk prowadzonych przez "Macieja "Reivera" Kłosa. Znający już nieco sztuczki nowego Mistrza Gry tym razem gracze musieli zmierzyć się ze swoimi wewnętrznymi słabościami i zawadami a ich zaufanie było poddane ekstremalnej próbie, która niestety nie skończyła się happy endem...

Wtorek, 21 Stycznia 2014

11.01.2014 - 22-ga sesja ekipy ANGELIKA, która okazała się punktem zwrotnym w całej storylinii. Po bezkompromisowym odegraniu ról młodzi miłośnicy RPG za pomocą swoich postaci wykonali plan i odbili Keirę , patronkę tej masywnej Kampanii z rak oldbojów. Stare wygi wycofały się by przemyśleć co poszło nie tak...

12.012014 - 3 i ostatni turniej MTG w łączonym evencie w formacie MODERN. Gracze mogli zdobywać dodatkowe punkty za osiągnięcia na Polu Bitwy a zwycięzcą wszystkich łączonych turniejów został Dawid "Wallie "Skowroński nie dając innym szans swoją niebiesko białą talią kontrolną.

19.01.2014 - Pierwszy z trzech łączonych turniejów Magic the Gathering w formacie LEGACY - pozwalający graczom na zagranie najmocniejszymi kartami jakie posiadają a jakie nie zostały zabronione. P 4 godzinach zmagań wyłoniono zwycięzcę - Macka "Reivera" Kłosa, który zdobył komplet punktów przy pomocy swojego Dragon Stomp.

Wtorek, 14 Stycznia 2014

Zapraszamy do przeczytania i obejrzenia fotorelacji na portalu Kocham Rawę z drugiej edycji Starcia Gigantów. Jest to turniej w kolekcjonerską grę karcianą Magic the Gathering rozgrywany pomiędzy rawskimi gimnazjami, organizowany pod patronatem Stowarzyszenia "Topory"  

W tej edycji poprzednie jak w pierwszej zwyciężyło Gimnazjum numer 2.

 

Wtorek, 7 Stycznia 2014

30.12.2013 To już 33 sesja Ekipy KEIRA która poznała karząca rękę Mistrza Gry. Motywem przewodnim był pieczołowicie rozegrany motyw śmierci jednej z głównych bohaterek do tego z ręki pierwszoplanowego gracza nomen omen zakochanego w ofierze bez pamięci...

06.01.2014 - 19 sesja Ekipy młodszych graczy "WARTA" która zmieniła nazwę na "ANGELIKA" na cześć żony jednego z bohaterów. Zmiana okazała się strzałem w dziesiątkę bo niczym dobry znak pozwoliła drużynie rozwinąć skrzydła i dała nadzieję na dokonanie zemsty na przeciwnikach z Ekipy KEIRA

07.01.1014 - Jubileuszowa 20 sesja Ekipy ANGELIKA wypełniona humorem i lekką nutą horroru. Uskrzydleni gracze bez skrupułów ścigają osłabiony skład "KEIRA" i znajdują niespodziewanych sojuszników w swej uświęconej zemstą krucjacie.

Strona 17 z 31 [1] [2] [3] ... [8] [9] [10] ... [15] [16] [17] [18] [19] ... [23] [24] [25] ... [29] [30] [31]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl