Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Imprezy
Pierwszy sponsor Topogrania!
Piątek, 15 Listopada 2013

Firma Egmont (www.egmont.pl) została sponsorem Topogrania! Dziękujemy bardzo za pomoc w uszczęśliwianiu dzieciaków :)

Topogranie - edycja VIII
Wtorek, 12 Listopada 2013

17 listopada 2013 r. w Bibliotece dla Dzieci przy ulicy Józefa Piłsudskiego 9 w Rawie Mazowieckiej odbędzie się ósma już edycja Topogrania - Rawskiego Dnia Gier.

Poniedziałek, 4 Listopada 2013

"Poradnik pozytuwnego myślenia" - W tym filmie wszyscy są mniej lub bardziej walnięci. Głównym bohaterem jest były nauczyciel historii, Pat Solitano (w tej roli Bradley Cooper), który po załamaniu nerwowym po zdradzie żony trafił do zakładu psychiatrycznego. Po ośmiu miesiącach wychodzi, tyle że można odnieść wrażenie, iż środowisko, do którego trafia, nie jest normalniejsze od kolegów z ośrodka. Ojciec, matka, brat, najlepszy kumpel i jego żona, nowopoznana dziewczyna – każde z nich jest „wyjątkowe”; Pat Senior na ten przykład jest hazardzistą, fanatycznym kibicem miejscowej drużyny futbolowej, ma także problem z panowaniem nad sobą; z kolei wspomniana dziewczyna to skłonna do wybuchów wdowa-seksoholiczka. I właśnie oni mają pomóc Patowi zapomnieć o żonie Nikki, którą ten wciąż kocha. Czy uda im się wrócić do "normalności"?

"Projekt X" - to szalona komedia o przygodach grupki kolegów, którzy postanawiają zorganizować najbardziej wystrzałową imprezę urodzinową w historii. Film przedstawia widziane z perspektywy cyfrowych kamer przyjęcie zorganizowane przez nastolatków, które zupełnie wymyka się spod kontroli. Latający pies? Pływający samochów? To dopiero początek! :)

Stowarzyszenie Topory bardzo serdecznie zaprasza wszystkich kinomanów 9 listopada o godzinie 23:00 na projekcję dwóch filmów: "Poradnik pozytywnego myślenia" oraz "Projekt X". Do zobaczenia! :)

Piątek, 11 Października 2013

Co może się wydarzyć kiedy pewnego dnia sparaliżowany milioner zatrudnia jako opiekuna czarnoskórego mężczyznę, który dopiero co opuścił mury więzienia? Chłopakowi brakuje pieniędzy ale za to nie brakuje mu poczucia humoru. Czy z tego układu może zrodzić się przyjaźń czy tylko same kłopoty? Na łzy wzruszenia starczy jedna chusteczka, łez śmiechu nie otrzecie nawet całą paczką :)

Takiej komedii jeszcze nie widzieliście na pewno! Co łączy kolor brązowy z zaręczynami? Jak w domowych warunkach zapewnić nastolatkowi wszystkie możliwe „doświadczenia”? Czy dziwna „narośl” na szyi może popsuć pierwszą randkę? I co ma wspólnego prawie naga kobieta z odtwarzaczem muzyki? Film dla osób o mocnych żołądkach i duuuużym poczuciu humoru!

Stowarzyszenie „Topory” bardzo serdecznie zaprasza wszystkich 25 października (piątek) o godzinie 23:00 na dwa seanse: „Nietykalni” oraz „Movie 43”

Nie może Was tam zabraknąć!!!

Noce Filmowe wracają po wakacyjnej przerwie!!!
Piątek, 20 Września 2013

"Jestem Bogiem"... Czy Ty "Jesteś Bogiem"? 28 września 2013 roku o godzinie 21:00 wszystko stanie się jasne. Poznasz historię trzech zwykłych chłopaków z Mikołowa i Katowic o niezwykłych marzeniach. Film o legendarnej grupie Paktofonika, która na zawsze zmieniła oblicze polskiego hip-hopu. Poczuj ten specyficzny klimat i energię płynącą z ich utworów i na własne oczy przekonaj się, że kariera i pieniądze to nie wszystko.
Jak zostać Bogiem i pozostać sobą? Zostajesz sam, bez pracy, ukochanej osoby i nagle w Twoim życiu pojawia się niepozorna pigułka. Może i jest mała, ale za to efekt daje niewyobrażalny – odblokowuje cały potencjał mózgu człowieka. Możesz wszystko! Ale czy jesteś na to gotowy? Sprawdź to razem z bohaterem filmu i pamiętaj: wszystko ma swoją cenę!

„Jesteś Bogiem”
„Jestem Bogiem”
MDK Rawa Mazowiecka
28.09.2013
Godz. 21:00
Cena biletu: 6 zł.

Stowarzyszenie „Topory” serdecznie zaprasza na seans! :)

Program imprezy Gramy!!!
Środa, 19 Czerwca 2013

14:00-14:30 - Zapisy
14:30-18:00 - Sesja RPG
14:30-15:30 - Konkurs Wiedzy Bezużytecznej
15:30-16:30 - Warsztaty robienia bitów/podkładów hip-hop'owych
15:30-16:30 - Gry: Jenga i Jungle Speed
16:30-18:00 - Jaka to melodia
18:00-18:30 - Warsztaty Beatboxu z Sugharem
18:00-18:30 - Gra: Double

Poniedziałek, 10 Czerwca 2013

„Bunkrów nie ma, ale i tak jest zaje*iście!” – przeżyj razem z bohaterami kultowej komedii „Chłopaki nie płaczą” zabawną, ale momentami niebezpieczną przygodę. Plejada polskich gwiazd z Maciejem Stuhrem i Cezarym Pazurą na czele na pewno nie pozwolą Wam się nudzić! Chcecie poznać najlepszą metodę na trądzik? Czy jeżozwierz to zwierzę, które żyje w Polsce? I czy faktycznie chłopaki nie płaczą? Przekonamy się o tym już w najbliższą sobotę 15 czerwca o godz. 22:00 w kinie „Roma” w Rawie Mazowieckiej. W imieniu Stowarzyszenia „TOPORY” serdecznie zapraszamy!

Strona 15 z 27 [1] [2] [3] ... [7] [8] [9] ... [13] [14] [15] [16] [17] ... [20] [21] [22] ... [25] [26] [27]
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl