Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Imprezy
Poniedziałek, 2 Czerwca 2014

01.06.2014 - pierwszy czerwca i pierwsza sesja w nowej siedzibie Stowarzyszenia "Topory" nie mogło być lepszego terminu niż Dzień Dziecka na solidną porcję przygód podczas 27 sesji Ekipy KEIRA kiedy to bohaterowie zostali pochłonięci tajemniczym scenariuszem z temporalnym więzieniem i pętlą czasu, z której mogli uciec współpracując jak prawdziwa drużyna :) Sesja choć oddzielona dłuższą przerwą od poprzednich wpasowana w klimat Fallouta i znakomitą rozgrywkę w świecie wyobraźni gdzie Mistrz Gry podaje temat a gracze z przyjemnością odgrywają role :)

Poniedziałek, 5 Maja 2014

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z IX edycji Topogrania odbywającej się podczas Festynu Organizacji Pozarządowych "Radosne Święto".

Współorganizatorzy IX edycji Topogrania
Środa, 30 Kwietnia 2014

Kolejne, równie serdeczne, podziękowania kierujemy w stronę naszych zaprzyjaźnionych ekip, które w tym roku razem z nami poprowadzą Topogranie, a są to: "Gwardia "Navis"  i Jednostka Specjalna "Cienie" . Dziękujemy również Urzędowi Miasta Rawa Mazowiecka.

Sponsorzy IX edycji Topogrania
Wtorek, 29 Kwietnia 2014

Serdecznie dziękujemy sponsorom IX edycji Topogrania: firmie Rebel.pl, sklepom "ALF" oraz "Omega" za ufundowanie nagród dla naszych najmłodszych!

 

Poniedziałek, 28 Kwietnia 2014

18.04.2014 - Czwarta sesja żeńskiej ekipy "PATIO", podczas której dziewczyny rozkręciły poszukiwania Coriny Schreiber i przekonały się co grozi za włamanie do domu pogrzebowego w miasteczku pełnym przesądnych ludzi...lecz przy takiej drużynie nawet nieboszczyk nie będzie smutny!

22.04.2014 - Testowanie gry planszowej "Źródło". Solidne sześciogodzinne testy podczas dwóch gier. Komplet graczy (6) pozwolił rozwinąć skrzydła i wycisnąć z mechaniki ile się tylko da co pozwoliło na znacznie lepsze zrozumienie całej planszówki.Starcie zakończone remisem 1 : 1 pomiędzy badaczami tajemnic a duchami znanych sieradzan.

26.04.2014. Dwudziesty szósty kwietnia i 26-ta sesja ekipy KEIRA kiedy to powrócił stary znajomy gracz z pierwszej kampanii Fallouta (Remo Williams odgrywany przez Bartka Piotrowskiego). Niemal dekada przerwy nie zmieniła nic z jego instynktu bohatera pustkowii a doświadczenie Remo i znajomość mechanizmu Fallouta pozwoliły całej ekipie wyjść cało z zasadzki zastawionej przez łowców niewolników...

27.04.2014 Turniej Magic :The Gethering w formacie LEGACY, który pozwalał graczom na sprawdzenie swoich umiejętności w starciu z najmocniejszymi taliami. Chętnych więcej niż miejsc ale mocna drużyna ze Skierniewic pokazała rawskim graczom kto w okolicy włada magią jak należy zajmująca całe podium...Turniej w znakomitej atmosferze i tylko szkoda, że Rawa nie wystawiła więcej graczy

Topogranie edycja IX
Poniedziałek, 28 Kwietnia 2014

Wszystkich miłośników gier planszowych i nie tylko bardzo serdecznie zapraszamy na już ósmą odsłonę Topogrania, tym razem w ramach Festynu "Radosne święto" odbywającego się 3 maja nad rawskim zalewem Tatar.

Przygotujemy dla Was oczywiście jak zawsze mnóstwo gier planszowych oraz logicznych. Będziecie mogli zmierzyć się w turnieju gry Crokinole oraz Jengi, wziąć udział w konkursie plastycznym, zaprezentować swoje możliwości, nie tylko wokalne, w naszymi mini "Mam talent". Czekają na Was również kalambury z zabawnymi hasłami oraz quizy ale to już pozostanie tajemnicą aż do Topogrania :)

Mamy nadzieję, że spędzimy z Wami czas wspólnie na świetnej zabawie! Do zobaczenia! :)

Poniedziałek, 28 Kwietnia 2014
22.03.2014

24 sesja ekipy KEIRA. Po dość niefortunnych wydarzeniach drużyna "Angelika" została rozbita przez gang łowców niewolników a 2 ocalałych połączyło siły z 3 nowych graczy RPG i ruszyło dalej na południe by wypełnić swą misję przy okazji wyrywając się ze szponów pustynnych świrów.

05.03.2014

Trzecia sesja ekipy "PATIO" pierwszego żeńskiego składu RPG w Rawie. Dziewczyny miały za zadanie zbadać tajemnicę zachowania oraz zniknięcia nastolatki Coriny Schreiber wplatanej w jakąś nietypową aferę przy której
'dymek" za garażami to pikuś...

06.03.2014

Turniej Magic: The Gathering MODERN. z Losowymi nagrodami ze starszych edycji. Na uwagę zasługuje fakt że przepakowana talia kontrolna Dawida "Walliego" Skowrońskiego nie dała rady "jadowitej" strategii naszego gościa ze Skierniewic Krystiana Neubauera broniąc się dzielnie lecz w końcu poddając mecz finałowy

13.04.2014

25 sesja Ekipy KEIRA . Bohaterowie umknęli pościgowi gangu porywaczy wpadając w kolejne tarapaty lecz tym razem to ich mała podopieczna Keira przygotowała makiaweliczny plan usunięcia niewygodnej towarzyszki Liliany (bo to zła kobieta była) a wszystko za pomocą starych antagonistów i pokładów skrywanej nienawiści. co jak co plan się powiódł w końcu ekipa może nazwać się prawdziwie wolną...

 

Strona 13 z 28 [1] [2] [3] ... [6] [7] [8] ... [11] [12] [13] [14] [15] ... [19] [20] [21] ... [26] [27] [28]

Polecamy

Kino RomaMETALOPLASTYKA

Współpraca

Dziki BezGwardia NavisArmia GoblinówRolando CyrilMuzyczne rejsy po MazurachRawa w to mi graj!Ancient ScrollWOPR
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl