Orichalcum
Toporiada XI
Topory
Toporiada
Złote Topory
Rawa Gra Szanty
Strona główna » Imprezy
Niedziela, 15 Grudnia 2013
7.12.3013 
18-nasta sesja drużyny W.A.R.T.A. zabierająca najmłodszych graczy na spalone nuklearnym ogniem pustkowia Ameryki. Gracze mieli okazję po raz kolejny wykazać się w przechytrzeniu szczwanych planów Mistrza Gry lecz tym razem zgubiła ich pewność siebie (i niebrzydkie niewiasty...)

14.12.2013 - 31-sza sesja Fallout RPG doświadczonej ekipy K.E.I.R.A. Trwające 6 godzin zmagania z głodem, chłodem i trudami podróży wymyślanymi przez Mistrza Gry. Całość zakończona sukcesem lecz horyzont skrywa niebezpieczeństwa, które wymykają się wyobraźni...

15.12.2013 - Pierwszy z trzech łączonych turniejów w karcianą grę kolekcjonerską Magic : The Gathering. Pierwszy pozwalał zagrać w formacie MODERN taliami jakie zbudowanymi wcześniej. Już teraz można było wygrać wymierne nagrody ale prawdziwe skarby będą do zdobycia po zakończeniu wszystkich trzech.

 

Poniedziałek, 9 Grudnia 2013

Czy miłość może trwać wiecznie?

Po pięknym ślubie i hucznym weselu Bella (Kristen Stewart) i Edward (Robert Pattinson) wyjeżdżają na miesiąc miodowy do Brazylii. Na cudownej rajskiej wyspie młodzi mogą wreszcie w pełni cieszyć się sobą i oddawać namiętności. Wkrótce Bella odkrywa, że jest w ciąży, która staje się początkiem pełnych dramatyzmu wydarzeń. Narodziny dziecka wzbudzą zainteresowanie Volturi – przywódców świata wampirów, a także zmuszą Jacoba (Taylor Lautner) do wyboru między przyjaźnią a miłością. Ostateczną decyzję podejmie także Edward. Podaruje Belli nieśmiertelność, ale czy zdąży na czas i czy uda mu się ocalić to, co kocha najbardziej?

Bella i Edward są wreszcie naprawdę szczęśliwi. Ona należy już w pełni do świata swego ukochanego. Jest istotą nieśmiertelną, obdarzoną niezwykłą mocą. On ma przy sobie dwie ukochane kobiety – żonę i córeczkę Renesmee. Wydaje się, że nic już nie może zmącić ich szczęścia. A jednak rodzina Cullenów staje w obliczu nowego, ogromnego zagrożenia. Gniew Volturi jeszcze nigdy nie był tak wielki. Edward zwołuje wampiry z różnych zakątków świata, aby przeciwstawić się nieuniknionemu atakowi. Dojdzie do walki, która raz na zawsze rozstrzygnie los nieśmiertelnych mieszkańców Forks i podda próbie miłość, która przecież miała trwać wiecznie.

Stowarzyszenie "Topory" bardzo serdecznie zaprasza na niestety ostatnią w tym roku Rawską Noc Filmową. Zaprezentujemy Wam dwie ostatnie części kultowej sagi o wampirach: "Saga Zmierzch: Przed świtem część 1" oraz "Saga Zmierzch: Przed świtem część 2". Na seans zapraszamy 14 grudnia o godzinie 23:00 :) Liczymy na rekordową frekwencję!

Poniedziałek, 2 Grudnia 2013

Od dziś będziemy informować co dzieje się oraz co jest planowane w Klubie Miłośników Gier i Fantastyki prowadzonym przez Nas w tzw. Bunkrze przy uliy Słowackiego 23. Klubem kieruje od niedawna Michał "Pest" Koprowski.

Na początek krótki raport z odbywających się ostatnio sesji RPG dla młodych graczy.

24.11.2013 - siedemnasta sesja dla najmłodszych graczy - zapalonych miłośników RPG i post nuklearnego świata Fallouta. nie ma nic lepszego niż grupa 4 wiernych graczy czekająca z niecierpliwością pod bunkrem na Mistrza Gry a przy tej ekipie to już znany motyw

30.11.2013 - Trzydziestego listopada przypadła jubileuszowa 30-ta sesja 3 kampanii Fallouta dla drużyny K.E.I.R.A. której wierni i doświadczeni bywalcy po raz kolejny stawili się na placu boju by spędzić całe 6 godzin w przygodach na bezkresnych rubieżach post nuklearnej Ameryki.

Wtorek, 26 Listopada 2013

Cyfrowe kino "Roma" kolejny już raz sponsoruje nagrody na Gramy!!! Dzięki temu będziecie mogli wygrać bilety na dowolny seans w rawskim kinie.

 

Piątek, 22 Listopada 2013

Było już po polsku, było też śmiesznie i wzruszająco. Najwyższy czas, żeby Was trochę przestraszyć! :)

Jest 29 listopada 2013 roku, wybija północ...

Czwartek, 21 Listopada 2013

Stowarzyszenie "Topory" zaprasza na kolejną edycję tak lubianego przez Was wydarzenia jakim jest Gramy!!!:)

Oprócz takich klasyków, jak "Jaka to melodia" w której tym razem zamiast hitów z poszczególnych gatunków muzycznych będziecie musieli podać tytuły utworów konkretnych wykonawców, czy kalambur, w których hasłami będą tytuły przebojów disco - polo, pojawi się zupełnie nowy - konkurs filmowy! Waszym zadaniem będzie na podstawie muzyki, scen czy cytatów rozpoznać i podać tytuł filmu.

Ponieważ jest to Specjalna Edycja Andrzejkowa przez cały czas trwania Gramy!!! do Waszej dyspozycji będą dwie urocze wróżki, które wprowadzą Was w świat magii i wróżb andrzejkowych. Z kształtów wylanego przez Was wosku, z konfiguracji wyrzuconych przez Was kości oraz innych wróżb postarają się przepowiedzieć Wam bliższą lub dalszą, jakże wspaniałą (w to nie wątpimy) przyszłość :)

Oprócz tego będziecie mogli skorzystać z gier planszowych i karcianych przygotowanych specjalnie dla Was!

Dłużej Was chyba nie musimy przekonywać? :) Oto dokładny program wydarzenia:

Start godzina 14:00
- 14:30 - 16:00 - "Jaka to melodia"
- 16:00 - 17:00 - Kalambury
- 17:00 - 18:00 - Konkurs Filmowy
Zakończenie godzina 18:00

Spotykamy się oczywiście tak jak ostatnio, w Cafe Młynek tuż obok MDK. Do zobaczenia! :)

Niedziela, 17 Listopada 2013

W sobotę o 14.00 w Gimnazjum nr 1. zakończyło się pierwsze 'Starcie Gigantów" w Magic: The Gathering. Po pięciu pełnych rundach ze znacząca przewagą wyłoniliśmy zwycięską ekipę graczy z Gimnazjum nr 2 im. Haliny Konopackiej, która nie dała szans swym przeciwnikom gromiąc ich 147 : 88. Zawodnicy obu drużyn po raz pierwszy w historii rawskich rozgrywek MTG zmierzyli się z modyfikującymi mecze "Achievementami" jakie wprowadzały dodatkowe możliwości zdobywania punktów. Spotkanie minęło w znakomitej atmosferze, nagrody dopisały i pozostaje czekać na Starcie rewanżowe.

Strona 11 z 24 [1] [2] [3] ... [5] [6] [7] ... [9] [10] [11] [12] [13] ... [16] [17] [18] ... [22] [23] [24]
Copyrights © 2009 Topory
Powered by piechdesign.pl
could play a key fashion replica watches role in curbing the concussion problem for not just pro football, but many other sports. Earlier this week, fake uk watches 110 of them were found to have CTE, the disease caused by repeated impact to the head.If you don't like the idea of wearing fake replica handbags a fitness tracker clipped to your.your wrist, designer replica handbags now there's a new option: wear one on your face.Oakley outlet, a division of eyewear giant Luxottica rolex datejust replica with Intel